Airport Transferim

Havalimanı Transfer

Havalimanı Transfer

Transfer hizmeti; Havalimanı-> Varış Noktası

                            Kalkış Noktası-> Havalimanı

şeklinde, gidiş geliş üzeri bir sistemde verilmektedir. Transfer yönüne karar verildikten sonra öncü ve kaliteli bir marka arayışı başlar. Burada devreye biz giriyoruz. Airport Transferim 20 yılı aşkın süredir sektörde bulunan Şahinoğlu Group bünyesinde güvenilir bir hizmet sunmaktadır. 

Airport Transferimde hizmet bize bildirdiğiniz seyahat yönü ve tarih bilgileriyle başlar. Detaylı olarak transfer yönünüzü, tarihinizi ve güncel iletişim bilgilerinizi kayıt altında tutarak istediğiniz araca sistemimizden tecrübeli bir çalışma arkadaşımızı atarız. Transferden önce sizin iletişim bilgilerinizi çalışma arkadaşımızla, arkadaşımızın bilgilerini ise sizinle paylaşıyoruz. Bu sayede kendi aranızda haberleşerek daha sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz.

Transfer günü geldiğinde transfer saatinden en az 3 saat öncesine kadar iptal ve değişiklik hakkınız bulunmaktadır. Bu işlemlerle son dakika değişikliklerinize göre hizmetinizi şekillendirebilirsiniz. Acil transfer ihtiyaçlarınızda sistemimizi tarayarak sizlere son dakika hizmeti ile araç temin edebiliyoruz.

Transferi gerçekleştirecek olan çalışma arkadaşımız sizi buluşma noktasında bekleyecek varsa bavulunuzu taşımanıza yardımcı olacaktır. Araç içerisinde kendinizi rahat hissedebilmeniz için konfora önem veriyor bunun yanında ikram, internet hizmeti ve günlük gazetede sunuyoruz. Tecrübeli arkadaşlarımızla güvenli bir yolculuk geçireceğinizden emin olabilir ve keyfinize bakabilirsiniz. Bakımlı araçlarımızla (Mercedes E Class, Mercedes S Class, Mercedes Vito, Renault Fluence Minibüs, Midibüs, Otobüs…) seyahat ederken dinlenmekten başka derdiniz olmayacak. Havalimanı Transfer hizmetiniz, istediğiniz yere ulaştığınızda çalışma arkadaşlarımızın eşliğinde araçtan ayrılmanızla son bulur. Ne yollarda koca koca bavullarınızla sürünürsünüz ne de taksilere uçuk ücretler ödemek zorunda kalırsınız. Keyifli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız Airport Transferimi tercih edin.

Detaylı iletişim bilgileri için tıklayınız: https://www.airporttransferim.com/Iletisim/

Etiketler

03.08.2017 11:27:34
Geri Gel