Airport Transferim

Airport Transferim

Airport Transferim

 Airport Transferim, 20 yıllık bir geçmişe sahip Şahinoğlu Group'un ilk markalarından biridir. Tecrübesi ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini her zaman yakalamayı başararak farkını ortaya koymuştur. Geçmişin tecrübeleriyle geleceğe yönelik hizmetler yaratan markamız havalimanı transferinde farklı ve öncü bir anlayışa sahiptir. Sunduğumuz hizmetlerde esnekliğe önem vererek sizlere rahat bir transfer alışverişi imkanı sağlıyoruz. Gelen yenilik önerilerine, farklı seyahat isteklerine veya şikayetlere gösterdiğimiz önem ve kalıcı çözüm üretme kabiliyetimizle sizleri mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

Havalimanı transfer, şoförlü araç kiralama gibi hizmetleri Mercedes E Class, Mercedes S Class, Renault Fluence, Mercedes Vito, minibüs, otobüs gibi lüks araçlarla yapıyor ve uygun fiyata kaliteli bir hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Kişisel ya da kalabalık seyahat gruplarınızla gönlünüzce gezecek ve ulaşımı, trafiği dert etmeyeceksiniz. Seyahat sırasındaki araç içi ikramlar, sınırsız internet, günlük gazete gibi ekstra hizmetlerimiz rahatlığınıza katkıda bulunmayı amaçlar. Sonradan oluşan istekleriniz için size eşlik eden çalışma arkadaşımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tatil için planınız için size yardımcı olacak her detayı bünyesinde barındıran Şahinoğlu Group, vize işlemleri, uçak bileti satışı, otel rezervasyonu, şehirlerarası taşımacılık, araç kiralama, şehir içi tur organizasyonları, kültür turları, hac umre düzenlemeleri gibi birçok hizmeti de beğenilerinize sunuyor. Bunun dışında medikal malzeme üretme, yazılım faaliyetleriyle de çok yönlü ve başarılı bir marka olduğunu gösteriyor.

Havalimanı transferlerinizi Airport Transferimle farklı ve konforlu kılın. Güvenli bir yolculuk için iletişim detayları linkte: https://www.airporttransferim.com/Iletisim/

Etiketler

07.08.2017 12:36:05
Geri Gel