Airport Transferim

Airport Transferim ile Havalimanı Transfer

Airport Transferim ile Havalimanı Transfer

Uçakla seyahat etmek günümüzde en sık kullanılan ulaşım yollarından biri olmuştur. Sektörün gelişiminin yanı sıra güven de kazanan havayolu ulaşımı, şehirler arası ve  uluslararası uçuşlar yaparak istediğiniz yere kısa zamanda varmanızı sağlamaktadır. En az kaza oranına sahip ulaşım yollarından biri olması da tercih edilirliğinde büyük rol oynamaktadır. Fiyat konusunda çekinceleri olanlara bir tavsiye verelim; belirli kampanyaları bekler ve biletinizi ona göre alırsanız gayet ucuza biletler bulabilirsiniz. Ucuz ve güvenilir uçak bileti almak için Acilebilet veya Biletcepde markalarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Şahinoğlu Group'un başarılı markalarından biri olan Airport Transferim ile havalimanı transfer hizmeti alabilir, uçuş öncesi veya sonrası ulaşımınızı sıkıntı çekmeden gerçekleştirebilirsiniz. Transfer saatinden en az 8 saat önce hizmetinizin detaylarını tarafımıza ileterek aracınızı kiralamış olursunuz. 

Havalimanı transfer hizmeti, alınmak istediğiniz yerde başlayarak havalimanına kadarki yolu veya tam tersi havalimanından varmak istediğiniz noktaya kadar geçen yolu kapsar. Bu güzergahta sizlere güvenilir çalışma arkadaşlarımız eşlik edecektir. Varsa bavullarınızı taşımanızda da sizlere kolaylık sağlayacak olan arkadaşlarımıza yol boyunca istek ve ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz.  Transfer hizmetimiz kişisel seyahatlerden grup seyahatine kadar her kapasiteden seyahati karşılayabilecek araçlarla yapılmaktadır.  Araçlarımızın bazıları aşağıda listelenmiştir. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Mercedes E-S Class
  • Renault Fluence
  • Mercedes Vito
  • Mercedes Minibüs-Midibüs-Otobüs

Her türlü soru ve görüşleriniz için Zeytinburnu satış ofisimizi ziyaret edebilir veya linkteki iletişim numaralarımızı kullanabilirsiniz.

Etiketler

15.08.2017 13:51:41
Geri Gel