Airport Transferim

Vip Vito Transfer

Vip Vito Transfer

Vip Vito TransferŞahinoğlu Group'un kaliteli hizmetler sunan markalarından biridir. Havalimanı transfer hizmetinin yanı sıra şoförlü araç kiralama, grup transfer, liman transfer, zırhlı araç kiralama, korumalı araç kiralama, özel günler için araç kiralama gibi hizmetleri de sunmaktadır. Konforlu araçlarda yapacağınız seyahatiniz için ilk adımınız gideceğiniz şehirde hizmet verilip verilmediğine bakmak olmalıdır. Ülkenin birçok büyük şehrinde hizmet verildiği için bu adımda sıkıntı yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha sonra ana sayfasında bulunan sorgu motoru sayesinde ihtiyacınıza uygun araçların fiyatlarını liste halinde görebilirsiniz. Bu noktada aklınıza takılan sorular veya ihtiyaç duyduğunuz ekstralar için iletişim adreslerine başvurabilirsiniz. İster internet üzerinden isterseniz de telefonla araç kiralayabilirsiniz. Hizmetinizin detayları için size geri dönüş sağlanacağından şüpheniz olmasın. Araç ve size eşlik edecek personel istediğiniz zaman istediğiniz yerde sizin için hazır halde bekleyecek ve sorunsuz bir hizmet sunacaktır. Vip Vito Transfer firmasının hizmetlerine aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

  • Havaliamnı Transfer
  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Grup Transfer
  • Liman Transfer
  • Zırhlı Araç Kiralama
  • Zırhlı ve Korumalı Araç Kiralama
  • Özel Günler için Araç Kiralama

Firmanın popüler hizmetlerinden ve araçlarından bahsetmemiz gerekirse, hem kişisel araçlarda hemde kalabalık seyahat gruplarına sundukları rahatlık ve konforlu ulaşımdan başlayalım. Evet, birçok kalabalık seyahat grubunun tercih ettiği firmalardandır. Konforlu ve bakımlı Mercedes, Otokar gibi otobüsleri ile ulaşımı dert etmeden yola çıkabilirsiniz. Kişisel hizmetlerde de aynı oranda başarıyı yakalayan markanın Mercedes E-S Class gibi lüks ve konforlu araçları filonun popüler araçlarındandır. Binek araçlarda genel olarak havalimanı transferlerinde ve şoförlü araç kiralama hizmetlerinde tercih ediliyor. Otobüsler ise şehir içi veya şehirler arası hizmetlerde seçildiği kadar fuar, seminer, konferans gibi önemli etkinliklerde de isminden söz ettirmeyi başarıyor.

Şahinoğlu Group'un 20 yıllık tecrübesiyle harmanladığı bu hizmetler, müşteri memnuniyetini sağlama amacındadır. Bu memnuniyeti sağlamayı başaran ve kaliteli bir hizmet sunan sayılı firmalardan biride Vip Vito Transferdir. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak için 0212 498 00 50 numaralı çağrı merkezinden ulaşabileceğiniz gibi Zeytinburnu lokasyonundaki satış ofisine de uğrayabilirsiniz.

Detaylı iletişim bilgileri için tıklayınız.

Etiketler

17.08.2017 11:46:44
Geri Gel