Airport Transferim

17 Yıldır Büyüyen Güç

17 Yıldır Büyüyen Güç


    17 yıldır her türlü transfer ve taşıma hizmetlerinizle ilgilenerek bu sektörde öncü firma haline gelmeyi başardık. Bu başarıda en çok katkısı olan siz müşterilerimiz, hizmet kalitemizden memnun kalarak bizi tavsiye ettiniz ve biz de her geçen gün daha da büyüyerek size daha iyi ve kaliteli hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye çalıştık. Airporttransferim.com olarak sizlerin konforu ve rahatlığı, bizim için en temel etkendir. Öyle ki taşıma esnasında yaşanacak her türlü soruna karşı da akıl karı çözümler üreterek sizin yanınızda olmaya çalışıyoruz.

    Hava alanına yetişme kaygısı, şüphesiz her insanın stresli bir süreç geçirmesine neden olmaktadır. Ya birkaç saat önceden hava alanına gidip beklemeye başlayacaksınız ya da firmamız ile iletişime geçerek havalimanı transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öyle ki sorunsuz bir şekilde hava alanına ulaşmak isterseniz, sizi tam vaktinde buluşma noktasından alıyor ve hemen yola koyuluyoruz. Yolculuk esnasında size her türlü sosyal imkân sunularak televizyon, tablet ve hatta internet gibi kullanım seçenekleri de sunuluyor. Böylece yolculuk boyunca sıkılmamanız için her türlü detay düşünülmüş ve sizin için en iyi transfer şekli gerçekleştirilmiş olacaktır. 

    Bir buluşma noktası belirlemek için firmamız üzerinden rezervasyon yaptırırken bu tercihinizi belirtmeniz gerekiyor. Çünkü seçenekler arasında görünen buluşma noktaları, günlük olarak kolaylıkla ulaştığımız ve genel olarak müşterilerimizle olan buluşma noktalarımızdır. Siz, başka bir nokta seçerseniz, bunu detaylı bir şekilde açıklamalı ve açık adresi bize iletmelisiniz. Bu sayede uzman ekibimiz, birkaç saat önceden adres teyidi için gidecek ve adresin doğruluğundan emin olduktan sonra havalimanı transfer için sizi beklemeye başlayacaktır.

     Böylece de herhangi bir sıkıntı çıkmadan tam zamanında havalimanına ulaşacaksınız. Yolda oluşabilecek her türlü teknik ve donanımsal sorun için, profesyonel çözümler üretilmiştir. Bu yüzden işin teknik kısmını bize bırakın ve siz yolculuğunuzun keyfini çıkarmaya çalışın. Araçlarımız, son modeldir ve son teknoloji sistemlerle donatılmıştır. Bu yüzden yazılım ya da teknik olarak herhangi bir sorun çıkmadan havalimanı transfer işleminiz gerçekleştirilir. Bu yüzden kaygı içine düşmeden gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

Etiketler

27.03.2015 10:26:44
Geri Gel