Airport Transferim

Airport Transferim

Airport Transferim

Artık yurtdışından veya yurt içinden havayolu ile yolculuk yapıldığı zaman acaba varacağım yerde ne yaparım nasıl giderim, araç, vasıta nasıl olacak arabam olsa nereye park edeceğim; vardığım her yerde navigasyona bağlımı kalacağım diye düşünme! Çünkü seyahat ettiğinde seninmiş gibi sana hizmet eden, seni rahatlatan kafandaki sorunları gideren Havalimanı Transfer var.1997 de kurulan bu firma her safhada neredeyse hizmet vermektedir ve hizmetinden de ödün vermemektedir.

    Transferden turizme, Otel’den konaklamaya, kültür gezisinden bilet satışına ve daha birçok hizmeti insanını memnun etmek için sizlere sunuyor. Çünkü bir felsefe vardır. İnsanına hizmet eden o insanların efendisidir. Sizler memnun kalın diye hiçbir masraftan kaçınmayan firmamız temizlik, giyim, kuşam araçlarıyla konaklama yerleri ile personeli ile sizleri bekliyor. Gönlünüzce eğlenmeye, tatile, işinize, davete gidebilirsiniz.

    Artık bir yolculuk esnasında kendi arabamla gitsem masraf nasıl tutar deme. Acaba yakıt problemini nasıl gideririm, işin içinden nasıl çıkarım diye düşünme! Bütün bu sorunları Havalimanı Transfer çözüyor. Çünkü otomobilinden minibüsüne, minibüsten midibüse, midibüsten otobüse her imkânı sağlayacak ihtiyacı görecek arabalar mevcut. Üstelik yakıt problemi olmadan. Çünkü araçlar dizel olduğundan kişinin kendi kafasındaki yakıt problemini kaldırıyor. Peki, arabayı buldum, derken pekâlâ misafirlerin olduğunda onları nasıl ağırlayacaksın? Basit bir araç mı? Yoksa konforlu, yolda giderken trafik bilgisi, haberler, televizyon ve bunların yanında olmazsa olmazımız sıcak havalarda arabayla seyahat ederken soğuk bir şeyler olsa da içsek dediğinizde özellikle misafirleriniz için buzdolabı olan mikrofonu olan bir araç mı tercih edersiniz.

    Eğer mahcup olmayayım rahat edeyim diyorsan olmuşken iyisi olsun diyorsan işte Havalimanı Transfer arayıp da bulmak istediğiniz yer. Sadece havalimanından değil. Kişiye özel, Liman’dan limana ve de grup olarak da hizmet vermektedir. Limanda mısınız arayın sizleri ulaşmak istediğiniz yere konforuyla hızıyla tecrübesiyle güven ve mutluluk ile seyahat edebilirsiniz. Grup mu istiyorsunuz? Grupla beraber mi gezmek, dolaşmak, yeni yerler mi keşfetmek mi istiyorsunuz zaman ne duruyorsunuz hemen Havalimanı transfer ile irtibata geçin geç kalmayın.
  

 Peki, nasıl irtibata geçebilirim aradığım yer tam burası diyorsanız. http://www.airporttransferim.com/ adresinde ulaşabilirsiniz. Kendinizi bırakın teslim edin gözünüz arkada kalmaz. Misafirlerinizi başınızda olmadan da memnun ediyorlar. Çünkü 17 yıllık tecrübe ile asla hataya taviz verilmez. Çünkü tecrübe yıllandıkça güzelleşir. Aynı şarabın mahzende yıllanması gibi.

 

Etiketler

07.04.2015 16:26:04
Geri Gel