Airport Transferim

Airport Transferim İle Konfor Ayağınıza Geliyor

Airport Transferim İle Konfor Ayağınıza Geliyor

     Airport Transferim sunduğu hizmetler ile tüm müşterilerine her alanda en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Airport transferim ile en son model ve lüks araçlara ulaşmanız oldukça kolay! Kusursuz bir hizmet anlayışını benimseyen firmamız Atatürk havaalanına geldiğinizde sizi dilediğiniz yere götürmek ve size taşımacılık hizmeti sunmak için kapıda sizi hazır olarak bekleyecektir.
     Firmamız tarafından sunulan Atatürk havaalanı transfer hizmetinde öncelik müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak olan araçlar geniş araç filomuza eklenir. Ayrıca araçlar belirlenirken müşterilerimizin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi ön planda tutulmakta ve araç seçimleri buna göre yapılmaktadır. Bu sayede firmamızdan airport transfer hizmeti aldığınızda her zaman en iyi araçlar ile seyahat edersiniz.
     Atatürk havaalanı transfer hizmeti kapsamında sizlere birbirinden farklı hizmetler sunuluyor. Özellikle istediğiniz özel bir araç varsa Atatürk havaalanına gelmeden personellerimizi arayarak aracınızı belirtebilirsiniz. Buna ek olarak internet üzerinden de işlem yapma şansınız bulunuyor. İnternet sitemize girerek aracınızı seçebilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
     Airport transferim siz değerli müşterilerinin önceliklerine önem vermektedir. Bu nedenle aracınızı kiralarken istediğiniz özel istekler varsa bunları bize iletebilir ve siz geldiğinizde aracınızda hazır olarak bulunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca araç içerisinde TV, CD çalar, mini buzdolabı gibi araçların bulunmasını isteyebilirsiniz. Dilerseniz aracınızın modelini ve markasını personellerimize belirtmenizde mümkündür.
    Firma önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin konforlu bir şekilde seyahat edebilmesini sağlamaktır. Bu nedenle araçlarımızın tamamı konforunuz ön planda tutularak tasarlanmıştır. Ayrıca her aracımızın içerisinde klima ve diğer ekipmanlar mevcuttur. Bu sayede yolculuğunuz sırasında araç içerisini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
     Atatürk havaalanı transfer hizmetinden yararlandığınızda siz daha havaalanına gelmeden aracınız havaalanı dışarısında sizi hazır olarak bekleyecektir. Ayrıca aracınızı kolayca bulabilmeniz için personellerimizin adınızın yazılı olduğu bir kart ile sizi bekliyor olacaklardır. Siz de Atatürk havaalanına geldiğinizde kiralık araç hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede uygun fiyatlarımızdan ve kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca size sunduğumuz indirimler ve alternatif ödeme yöntemleri ile de bu hizmeti oldukça uygun fiyata alacaksınız.

 

Etiketler

28.03.2015 13:24:16
Geri Gel