Airport Transferim

Airport Transferim ile Konforlu Bir Yolculuk

Airport Transferim ile Konforlu Bir Yolculuk

Kendinize ait bir aracınız bulunmuyorsa ya da aracınız varsa ancak bu araç ile kendinizi ve ailenizi taşıyamıyorsanız yapmanız gereken size göre pratik çözümler üreten Airport Transferim ile iletişime geçmek olacaktır. Bunun için bizi arayarak ya da online olarak rezervasyon işlemlerinizi basit bir şekilde halledebilirsiniz. Dilerseniz havalimanına dilerseniz kaldığınız otelin önüne kiralamak istediğiniz araçların gelmesini sağlayabilirsiniz.

     Atatürk Havalimanı transfer hizmeti sunarken müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Özellikle aracınızı kiralamak istediğinizde özel talepleriniz anında karşılanmakta ve aracınız en kısa sürede istediğiniz yerde hazır olarak bekletilmektedir. Ayrıca aracınızı kiraladıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız içinde her şey planlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

     Atatürk havalimanı transfer hizmeti almak istediğinizde aracınızın nereye istiyorsanız aracın oraya gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer havalimanına gidecekseniz aracın istediğiniz adrese gelmesini eğer Atatürk havalimanına geliyorsanız da aracın havalimanı çıkış kapısında hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için gerekli formu doldururken aracın bulunması gereken noktayı belirtmeniz yeterli olacaktır. 
    Ayrıca formu doldururken bir harfe bastıktan sonra bölgeler otomatik olarak karşınıza çıkmaya başlayacak ve bu sayede daha kolay seçimlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.  Atatürk havalimanı transfer hizmeti alırken aracınızın şoförlü ya da şoförsüz olmasını da belirlemeniz mümkün. Bunun belirlemek içinde yine formu doldururken gerekli alanlara alt kısımda yer alan gerekli alanları işaretlemeniz yeterli olacaktır.

     Son kısımda ise araç seçiminizi yapmanız gerekiyor. Airport Transferim geniş araç filosu ile size her türlü araç temin edebilmektedir. Bu nedenle ne tür araca ihtiyacınız varsa forumdan o aracı işaretlemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca araç kiralarken özel ihtiyaçlarınız varsa bunları da belirterek temin edilmesini sağlayabilirsiniz.
     Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra ise toplam fiyatlandırma karşınıza çıkacaktır. Bu sayede ödemenizi gerçekleştirmeden önce toplam maliyetin ne kadar olduğuna göz atabilecek ve dilerseniz istek çıkartma ya da ekleme yapabileceksiniz. Siz de sizi Atatürk havalimanına götürecek ya da havalimanından alacak bir araca ihtiyaç duyarsanız uygun fiyatlar ve kaliteli bir hizmet için Airport Transferim olarak bizi tercih edebilirsiniz.

 

Etiketler

02.04.2015 10:26:21
Geri Gel