Airport Transferim

Airport Transferim Transfer İşlemlerinizde Geniş Seçenekler ile Hizmetinizde

Airport Transferim Transfer İşlemlerinizde Geniş Seçenekler ile Hizmetinizde

     Seyahat eden hemen herkes için yeni bir şehre gitmek ve şehir içerisinde ulaşımı sağlamak en zor şeylerin başında geliyor. Özellikle gittiğinizde yeri bilmiyorsanız o zaman işler hiç ummadığınız gibi gidebilir. İşte bu sorunu ortadan kaldırmak için Airport Transferim size hizmet sunuyor. Sizde Atatürk Havalimanına geldiğinizde ya da Atatürk Havalimanına gideceğiniz zaman şehir içinde kolayca hareket etmek ve işlerinizi zamanında yapmak için Atatürk havalimanı transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.
     Hizmet Kapsamında Sizleri Neler Bekliyor?
     Atatürk havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak istediğinizde size çok geniş seçenekler sunulacaktır. Bunların başında araç seçimi geliyor. Her birey aynı araca binmek istemeyebilir. Ya da araçların boyutu her zaman ihtiyaçları karşılamayabiliyor. Bu nedenle Airport Transferim geniş araç filosu sayesinde lüks araçlardan minibüslere kadar size hemen her istediğiniz aracı temin edebilmektedir. Bunun için firma müşteri temsilcilerini aramanız ya da işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.
     Hizmet kapsamında sizlere sunulan bir diğer hizmet ise şoförlü ve şoförsüz araç seçimi. Araç seçerken kimi zaman aracınızı kendiniz kullanmak istemeyebilirsiniz. Özelliklede uçak ile geldiğinizde aracınızı kullanmayacak kadar yorgun olabilirsiniz. Bu durumda aracınızı kiralarken aynı zamanda şoförde kiralama şansınız bulunuyor.
     Tüm bunlardan farklı olarak sizlere sunulan en güzel hizmet olaraksa araçlarda istediğiniz her şeyin bulunması olarak gösterilebilir. Örneğin, film izlemeyi seven birisisiniz ve aracınızı kiraladıktan sonra yapacağınız yolculuk uzun sürecek. Can sıkıntınızı gidermek için araçta DVD oynatıcıların ve TV’lerin bulunmasını sağlayabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa çocuğunuza uygun olan eşyalarında yine araçta bulunmasını sağlayabiliyorsunuz.
     Atatürk havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak için tüm bu işlemleri müşteri temsilcileri ile görüşerek gerçekleştirmeniz mümkün. Ancak telefon ile konuşacak imkanınız yoksa o zaman bunları online olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Tüm işlemleri tamamladıktan sonrada online olarak ödemenizi yapabilir ve hizmetin başlamasını sağlayabilirsiniz. Bundan sonrasında ise aracınız belirttiğiniz yerde belirttiğiniz zamanda olacaktır.
     Ayrıca aracı size teslim etmek için personellerde verdiğiniz adreste sizi hazır olarak bekleyeceklerdir. Sizde tüm bu hizmetlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

Etiketler

01.04.2015 10:06:23
Geri Gel