Airport Transferim

Alan Transfer Hizmetleri

Alan Transfer Hizmetleri

Günümüz insanın en çok ihtiyaç duyduğu faaliyetlerden biri de seyahat etmektir. Seyahat etmek amacına göre farklılık gösterse de aslında temelinde birçok seyahatin ortak noktası bir vasıta kullanarak bu faaliyetin gerçekleştiğidir. Seyahat etmek için seçilen vasıta ne olursa olsun insanların en çok dikkat etmiş oldukları konu seyahat öncesi ve sonrası ile seyahat boyunca hizmeti veren firmanın kendi memnuniyetini sağlamasıdır.
 

   Seyahat hizmeti veren birçok firma elbette ki sözde kendilerinin hep daha iyi olduğunu söylemeleri artık klasikleşmiş bir sonuçtur. Peki, bu sonucu daha ılımlı kılacak daha çok artıları bulunan ve müşteriyi fazlası ile memnun edecek bir seyahat hizmeti nasıl olmalıdır. Seyahat eden bireylerin bu konudaki taleplerine bakıldığında hizmet ağının geniş, hızlı ve ihtiyaca cevap verebilecek şekilde olması öncelikli tercih sebebi olmaktadır. Seyahat hizmetlerini bu denli kaliteli kılacak olan hizmetin adı alan transfer.

    Bu hizmet aslında son zamanların hem en çok ihtiyaç duyulan hizmet olması hem de yüksek memnuniyet derecesine sahip olması açısından önem taşımaktadır. Peki, alan transfer denilince insanların aklına ne gelir. Bu hizmet seyahat edilecek olan firmanın seyahati yolculuğunuzun başladığı veya bittiği terminalden değil de evinizden başlayıp evinizde bitirildiğini ifade eder.
  

 Daha geniş açıklama ile alan transfer hizmetinde seyahat hizmeti veren firmanın sizi evinizden yolcuk saatinden önce alıp uçağa, otobüse bineceğiniz terminale kadar getiren ve yolculuğunuzun bitmesine müteakip uçaktan, otobüsten indikten sonra sizleri gideceğiniz adrese bırakmayı sağlayan bir hizmet bütünlüğüdür. Sizler sadece biletinizi kestiniz diye terminale, havaalanına da kendi imkânlarınız ile gideceksiniz ya da geleceksiniz olayını ortadan kaldırılması hedeflenmektedir.
  

 Bu hizmetle hem zamandan hem de seyahatten kazançlı çıkacaksınız. Terminale gitmek için ticari taksilere yüklü miktarda para verme derdinden kurtulmuş olacak ayrıca kalabalık şehir içi dolmuş veya minibüslerine binmeden moral ve motivasyonunuz yüksek tutmuş olacaksınız.
  

 Üstelik bu hizmeti gelişigüzel değil yine aynı titizlikle eğitimli sürücülerimiz ve müşteri odaklı personellerimizle ve tam donanımlı periyodik bakımları yapılmış konforda kendi üstüne araç tanımayan son teknoloji ile donanımlı araç filomuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. http://www.airporttransferim.com/ olarak güvenilir, kaliteli, hızlı ve yüksek müşteri memnuniyeti ilk hedefimiz olmaktadır. 

Etiketler

19.03.2015 10:45:35
Geri Gel