Airport Transferim

Alan Transfer Hizmetleri

Alan Transfer Hizmetleri

            Yolculuk öncesi ve sonrası birçok insan yolculuğun başladığı veya yolculuğun bittiği yerde ek araçlara ihtiyaç duyarlar. Bu durum yolculuk yapan kişiler için hem zaman kaybı olacak hem de mali bir külfete sebep olacaktır. Hem yolculuk öncesi hem de yolculuk sonrası oluşacak zaman kaybını ortadan kaldırmak hem de insanların mali bir külfete maruz kalmamaları için alan transfer hizmetleri bu sorunları ortadan kaldıran bir hizmet olarak insanlara sunulmaktadır.

            Üstelik bu hizmetler insanlara sunulduğunda diğer dışardan hizmet veren toplu taşıma araçları gibi kalabalık değil, kişiye özel araçlarla hizmet verilmektedir. Alan transfer hizmetinde ayrıca mali bir külfete girilmemesi açısından ticari taksi kiralama sıkıntısını da ortadan kaldırmaktadır. Yolculuğun başladığı ve bittiği yerde kaliteli hizmet anlayışına bağlı olarak tam donanımlı periyodik muayeneleri yapılmış son sistem araçlarla ve yine aynı şekilde müşteri odaklı insan ilişkileri gelişmiş eğitimli ve güler yüzlü personellerle hizmet insanların ayaklarına kadar gitmektedir.

            Bu şekilde insanların sağda solda harcayacakları ve araç temin etmek için harcadıkları zaman kaybı da önlenmiş olur. Transfer hizmetleri ile istenilen adresten alınır istenilen adrese bırakılır. Hem de yüksek memnuniyet derecesi gözetilerek. Çünkü insanların alacağı her hizmet memnuniyet derecesinde olmalıdır. Memnuniyet sağlayan her hizmet hem hizmetin daha sonraki aşamalarda tercih edilmesini hem de alınan hizmetin çevresindekilere referans olması sağlanır.

            Alan transfer ile yolculuk öncesi ve sonrası eve gitme ve evden yolculuk yapılacak merkeze gitme konusunda hiçbir sıkıntı yaşatmamakla son zamanlarda en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Bu transfer hizmetleri ile yolculuklar artık sıkıntılı moddan çıkmış olmaktadır. Alan transferini almak için yolculuk yapılacak şirketin müşteri temsilcisi ile görüşmek yolculuğun başlangıç ve bitiş saatini belirtmek ve yolculuk öncesi ile sizi almasını istediğiniz adresi bildirmeniz yeterli.

            Müşteri temsilcisi araç sürücüleri ile yönlendirme yaparak dakikası dakikasına yönlendirilerek sizi istediğiniz saatte alıp yolculuk yapacağınız merkeze veya yolculuk sonrası size hemen araç tahsis edilerek gideceğiniz zaman kaybetmeden gitmeniz sağlanır. Alan hizmetlerinin tamamlayıcı bütünlüğünü bu transfer hizmetleri sağlamaktadır. Bu şekilde hizmet sağlanarak kalite ve markanın gereğini ortaya koymaktadır. Transfer hizmeti için http://airporttransferim.com/.

Etiketler

20.02.2015 10:18:02
Geri Gel