Airport Transferim

Alan Transfer Hizmetleri

Alan Transfer Hizmetleri

Günümüzde insanlar için birçok hizmet sınıfı ve bu hizmet sınıfları içerisinde onları tamamlayan nitelikteki yan hizmetlerin talep ve istek doğrultusunda insanlara sunulduğu görülmektedir. Hizmet sınıflarının çeşitliliği ve buna bağlı olarak oluşan yan hizmetler insanların tercih etmiş olduğu hizmetin kalitesine ve memnuniyet derecesi ile doğru orantılı olmak zorundadır.

    Seyahat insanlara sunulan temel ihtiyaç hizmetlerinin başında gelmektedir. İnsanların birçok nedene bağlı olarak seyahat ettiği gerçeği, seyahat hizmeti alırken bazı hizmet içeriklerine göre tercih içerisinde oldukları görülür. Seyahat hizmetlerinde konfor, ekonomik, hizmet bütünlüğü gibi etkenler insanların hizmet tercihinde büyük bir yer teşkil eder. Bunlara bağlı olarak en ekonomik ve en konforlu hizmetin daha çok tercih edileceği unutulmamalıdır.

    Seyahat hizmetleri kendi başlarına değil onu tamamlayan bütünleyici hizmetleri ile insanlara sunulmalıdır. Bu bütünleyici hizmetler arasında alan transfer hizmeti en önemli yeri kapsamaktadır. Bu hizmet seyahat acentelerinin kendisinden hizmet talebinde bulunmuş ve bulunacak olanların seyahat öncesi veya seyahat sonrası daha rahat bir yolculuk yapmalarını sağlayan tamamlayıcı hizmetler arasında yer almaktadır.
    Seyahat hizmeti veren hemen hemen birçok firmanın insanlar için bu tamamlayıcı hizmetin gerekliliğini savunmaktadırlar. Alan transfer hizmetleri tıpkı normal yapılacak seyahatin kalite standartları ile paralel bir yapıda insanlara sunulan, konforlu, periyodik bakımları yapılmış, tam donanımlı araçlar ve bu araçların kullanımını sağlayacak olan müşteri ilişkilerinde yüksek bir performans gösteren, güler yüzlü, insan ilişkilerinde eğitim ve tecrübe kazanmış, araç bilgisi ve trafik konusunda yüksek hassasiyet gösteren personeller ile insanlara bu tamamlayıcı hizmet sunulmaktadır.

    Bu hizmetin insanlar için birçok avantajı bulunmaktadır. Çünkü bu hizmetin verilmediğini düşündüğümüzde seyahat etmek zorunda olan herkesin seyahatin başlangıç ve bitiş noktası olarak görülen noktaya ulaşmaları hem maddi hem de moral ve motivasyon açısından büyük kayıplara neden olacaktır. Bu seyahat noktalarına ulaşmak için ticari taksilere ödenecek olan para insanların maddi açıdan kaybına yol açacaktır.
 

   Bir başka hali ile insanların araçla değil de toplu taşıma araçları ile bunu gerçekleştirdiğini düşünün. Bu durumda kalabalık ve gürültülü bir ortamda kalarak moral ve motivasyon açısından olumsuzluklar yaşayacaktır. Seyahatin gerekliliği olarak alan transfer hizmetleri müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.

 

Etiketler

01.04.2015 10:06:10
Geri Gel