Airport Transferim

ALAN TRANSFERİNDE DEV İSİM

ALAN TRANSFERİNDE DEV İSİM

            Transfer, taşımacılık, seyahat hakkında yılların bilgi ve tecrübesiyle bir araya gelmiş hizmet alanında ülke çapında çığır açmış bir firmadan söz edeceğiz: Şahinoğlu Group. Seyahat, ulaşım ve taşımacılıkta olduğu kadar alan transfer konusunda da büyük bir hizmet devi olmuştur.

            Şahinoğlu Group hakkında kısaca söz edecek olursak 1997 yılında Şahinoğlu Turizm markası ile kurulmuş turizm sektöründe ki taşımacılıkla başlamıştır iş hayatına. Gelişmekte olan turizm dünyasını yakından takip ederek son dönemlerde gelişen teknolojik gelişmeleri yaptığı işlerle iç içe getirerek mükemmel bir şekilde entegre etme düşüncesini arkasına alarak ilerlemiş misyonunu bu düşünce üzerine kurmuştur.

            Misyonuyla turizm sektörüne damgasını vurmuş Şahinoğlu Group vizyonu ise faaliyet gösterdiği sektörler de müşteri memnuniyeti ve müşteri beklenti ve isteklerine kalite ve istikrarla karşılık veren en iyi şirket olmayı amaçlamış ve farkını hizmetiyle ortaya koymuştur.

            Alan transfer konusunda uzmanlaşmış sizi alandan alıp istediğiniz yere güvenle götürebilecek seyahat konusunda ilkeleriyle hareket eden emin ellerde yolculuk etmek herkesin hakkıdır. Günün her vaktinde çekinmeden arayabileceğiniz her an aktif hizmet sunarak müşteri hizmetlerini anlamaya ve beklentileri karşılamaya çalışan firmadan gereken her desteği alabilirsiniz.

            Alandan çıkarken yorgunluğunuzu üzerinizden atabileceğiniz ve tamamen size özel olarak gönderilen şoförle gitmek istediğiniz yere gidebileceğiniz gibi güzelce dinlenebileceğiniz yorgunluğunuzu üzerinizden atabileceğiniz konakladığınız mekâna doğrudan gidebilirsiniz. Müşterilerine gerektiğinden daha fazla önem veren anlayışla size küçük sürprizler hazırlanmakta ve müşterilerini memnun etmek amacıyla sürekli olarak yenilenen ve her aşamada farklı olarak yapılan çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

            www.airporttransferim.com adresinde alan transfer hakkında istediğiniz her bilgiye detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti’nin de alan transfer sisteminin bu kadar canlı ve hareketli tutulması siz değerli müşterilerine yakışan bir hizmet çizelgesi ile tüm transfer işlemleri için online bilet konusunda da en iyi hizmeti vermekten zerre şüphe duymayan bir şirketle karşı karşıyasınız.

            Türkiye Cumhuriyeti'nde alan transfer konusunda en iyi hizmeti verdiğinin altının çizilmesi gerekir. Şahinoğlu Group'u tercih ederek alan transfer yanında güvenli uçuş, konforlu konaklama ve transfer hizmetlerinde faydalanma şansına siz de sahip olabilirsiniz.
           
            Aklınızda bulunan soru işaretleri için firmayla kolaylıkla iletişime geçebilir, aklınızı karıştıran her soruyu güler yüzlü hizmet anlayışı ile eğitilmiş firma çalışanlarına sorabilir, içinizi rahatlatabilirsiniz. Firma hakkında dilediğiniz kadar araştırma yapabilirsiniz. Bu size verilen bir hakkı teşkil etmekte ve seyahat edilecek firmayı özgürce seçme hakkınıza sahipsiniz. Alan transfer konusu da Şahinoğlu Group tarafından yapılmakta ve akıllardaki soru işaretleri son bulmaktadır.

            Alandan karşılanan misafirler, kendilerine özel olarak ilgilenen tecrübeli şoförlerle yola koyulmaktadır. Yolculuk esnasında gidecekleri belde hakkında genel bilgiler edinirken bunun yanın da son derece konforlu yolculuğun keyfini yaşarlar.

            Konaklanacak olan mekâna güvenle ulaştırılan misafirler, yolculuğa çıkarken yanına aldıkları bavul ya da bagaj eşyalarıyla yine kendilerine özel, nazik şoförler tarafından alınıp konaklatılan yere güvenle teslim edilir. Alan transfer hizmetlerini büyük bir itina ile gerçekleştirilen firmanın taşımacılık konusundaki tecrübesini tekrar dile getirmekte fayda var.

            Sadece alan taşımacılığında değil dilerseniz eğer, gece ya da gündüz katılacağınız davet ya da toplantılar için evden, işyerinizden ya da bulunduğunuz yerden dilediğiniz model bir araçla sizi alabilir ve aktivitenin gerçekleştirildiği mekâna gidebilirsiniz. Her transfer firmasının altından kalkamayacağı yolcu güvenliğini ön plandan tutarak, konforlu ve keyifli yolculuğunuzu Şahinoğlu Group ayrıcalıklarınla yaşamakta fayda var.

Etiketler

19.01.2015 09:03:37
Geri Gel