Airport Transferim

ALAN TRANSFERİNDE HİZMET ANLAYIŞININ ÖNEMİ

ALAN TRANSFERİNDE HİZMET ANLAYIŞININ ÖNEMİ

Günümüzde hızlı akan hayatın koşulları; ayak uydurmamız gereken koşuşturmalar, acil bulunmamız gereken yerler, yetişmemiz gerek toplantılar gibi birçok sebepte insanları bir yerden bir yere taşınması problemini ortaya çıkarmıştır. Taşımacılık sektörü çok uzun yıllardır hayatımızın içindedir. İhtiyaçlarımız günden güne çeşitlenip artmaktadır. İhtiyaçlarımıza yönelik geliştirilen servislerden en iyisini bulmak ve 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla geliştirilen firmalar ile çalışmak gerekir. Hayatın akışına ayak uydurmak için çeşitli servislerden faydalanmamız gerekir. Bir hizmet satın aldıktan sonra aklımızda kesinlikle hiç soru işareti kalmaması gerekir.

            Güven hizmet anlayışı için olmazsa olmazlardandır. Ekibimiz uzman kadrosuyla sizlere gerekli çözüm seçeneklerini sunarak, sizlerin çıkarlarını korur ve memnuniyetinizi en üst sıralarda tutmak için çabalar. Müşteri memnuniyeti yaptığımız işin devamlılığını sağlar ve gelecek transferlerde sizlere tekrar eşlik edebilmek için bizlere umut verir. Havaalanına gitmek de dönmek de uzman ekibimiz ile kolaylaşır ve sizlere keyifli ulaşım anlayışını hissettirir. Hedeflerimiz turizm sektöründe taşımacılık hizmetlerimiz ile adımızı en üst sıralara kazımaktır. Zamanın getirdikleri, teknolojinin ilerlemesi, ulaşımın kolaylaşması ve haberleşmenin kolaylaşması seyahat ihtiyaçlarımızı maksimum seviyeye çıkarmış hatta gereklilik haline getirmiştir. Bir araca sahip olmak, istediğimiz her yere gidebileceğimiz anlamına gelmiyor.

             Çıkmamız gereken seyahatler ve nerede ne kadar süre kalacağımız gibi problemler bizleri transfer işlemlerine daha da yakınlaştırıyor.1999 yılında Şahinoğlu Turizm markası ile taşımacılık sektöründe lider konuma gelmek için uzman ekibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Alan transfer hizmetleri günümüzün en önemli hizmetleri haline gelmiş bulunmaktadır. Gideceğimiz yerin uzaklığı, trafik problemleri, otopark bulma sorunları, otopark ücretlerinin yüksekliği gibi etmenler transfer hizmetlerini kullanmanın ne kadar akıllıca olduğunu göstermektedir. Sizlerin havaalanına ulaşmanız gereken zamanlarda alan transfer hizmetiyle kapınızdan alıp, alan kapısına kadar uzman ekibimiz ve vip araçlarımız ile bırakıyoruz. Veya başka şehirlerden beklediğiniz önemli misafirlerinizin, trafik sorunu veya park yeri bulma sorunu gibi problemlerden uzak tutup dilediğiniz yere, dilediğiniz zamanda bırakıyoruz.

             İstediğiniz saatte yerinize ulaştırıp, istediğiniz saatte geri alınmanın keyfini yaşayarak yaşam standartlarınıza uygun koşullarda hayatınıza çözümler sunuyoruz. Konforlu bir şekilde, stres yaşamadan ulaşabileceğiniz olanakları ayağınıza getiriyoruz. Profesyonel çalışmalarınıza, profesyonel çalışma anlayışımızla eşlik ediyoruz. Son model otomobillerimiz, minibüs, midibüs veya otobüslerimiz ile tüm ihtiyaçlarınıza ortak çözümler ulaştırmak için http://www.airporttransferim.com/ adresinden inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz. Birçok şehir ve havalimanından alan transfer hizmetleri tecrübeli şoförlerimiz ile yapılmaktadır. Son teknolojiye sahip olan araçlar ile konforlu hizmetin keyfini çıkarın. Müşterilerimizle yapılan koordineli çalışmalarımız sonunda planlanılan zamanda hazır olmaktayız.

            Programlamalara eksiksiz bir şekilde uyan, eğitimli şoförlerimiz ile alan transfer hizmetlerinin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Havayolu taşımacılığının gelişmesi, yolcu kapasitelerinin her gün giderek fazlalaşması transfer işlemlerini de doğru oranda artırarak, firmamızın kapasitesi artırmasını sağlamıştır. İş, kişisel, grup veya seminer gibi tüm transfer işlemlerinizde firmamızı markalaştırmanın gayreti içerisindeyiz ve her gün bunun için en kaliteli ve profesyonel hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Hesaplı fiyat anlayışını üstün kaliteli hizmet anlayışı ile birleştirerek geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.

            Cazip fiyat seçeneklerimiz ve her türlü sorunuz için bilgilendirme servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Tüm etkinlikleriniz, fuar çalışmalarınız, takım çalışmalarınız için motivasyonunuzu yükseltecek hizmet anlayışı ile yanınızdayız. Donanımlı ve konforlu araçlarımız ile sizlere kendinizi özel hissettirecek taşımacılık anlayışımız ile güvenliğinizi kendi güvenliğimiz olarak benimseyerek servis sağlıyoruz. Araçlarımızın tüm periyodik bakımları aksatılmadan yapılarak güler yüzlü ekibimizle hazır bulunmaktadır. Teknolojinin faydalarını kullanarak trafik yoğunluğu hesaplamaları yapılır ve istenilen saatte yerinize ulaştırılırsınız.

Etiketler

29.12.2014 10:55:08
Geri Gel