Airport Transferim

Alan Transferinde Kalite

Alan Transferinde Kalite

            Gelişen teknoloji, bir yerden bir yere zamanında ulaşım, kalabalıklaşan şehir ve trafik gibi pek çok nedenden dolayı araç kullanımı neredeyse eziyete dönüşmüş durumdadır. Uzun bir havayolu seyahatinden sonra sorunsuzca ve konforlu şekilde gideceğiniz yere, katılacağınız bir toplantıya ya da organizasyona zamanında ulaşmak ve bu esnada tüm teknolojiden faydalanarak rahat bir yolculuk yapabilmek herkesin isteyeceği bir hizmettir.

            Uçağınızdan indikten sonra belirli zaman aralıkları ile kalkan servisi beklemek ve üstelik ineceğiniz noktaya yakın ama mesafeli bir yerde inerek bagajınızla yürümek zorunda kalmak istememeniz çok normal. Bu nedenle tercih edeceğiniz bir ticari taksi ile en kestirme yoldan gideceğiniz yere ulaşmak ise hayal olmaktadır. Bu tür sorunlu yolculuklar yorgunluğunuza bir de stresi ekleyecek ve olası toplantınıza moralsiz girmenize sebep olacaktır. Bu durumda iyi yetişmiş personele sahip işinde uzman bir alan transfer firması ile çalışmak en doğrusu olacaktır.

            Alan transfer hizmetinden faydalanabilmek için yaklaşık sekiz saat öncesinde randevu almak, istediğiniz konforda bir aracın size sağlanması ve varsa misafirleriniz, VIP konuklarınız, buna uygun bir hizmet sunulmasında oldukça etkili olacaktır. Siz havaalanına geldiğinizde beklemenize gerek kalmadan aracınız sizi bekliyor olacaktır. Önceden verdiğiniz bilgiler sayesinde firma görevlisi sizi adınızın bulunduğu pano ile karşılayacaktır. İster şoförlü ister şoförsüz araç talebinizi önceden bildirmiş olduğunuzdan gideceğiniz yere sorunsuz şekilde ulaşabileceksiniz. Uçağınızın rötar yapması nedeni ile de endişelenmenize gerek olmayacaktır. Çünkü firma görevlisi bilgiyi önceden almış olacağından sizin için yeniden bir program oluşturulacak ve yine aracınız sizi havaalanında zamanında karşılayacaktır.

            Evinizden ya da bulunduğunuz herhangi bir yerden havaalanına gitmek için de alan transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aracınız bulunduğunuz yere kadar getirilir ve sizi uçuş saatine sorunsuz şekilde yetiştirir. Randevusuz acil aramalarınızda da size yardımcı olabilmekteyiz. Ancak böyle bir durumda istediğiniz model aracı bulmakta ve bir programı ayarlamakta sıkıntılar yaşanabilir, gecikmeler olabilir. Bu nedenle randevu almanız size en iyi, en kaliteli hizmeti verebilmemiz açısından önemlidir. Hava alanı taşımacılığı ile ilgili hangi konularda, farklı ne tür hizmetlerimizin bulunduğunu www.airporttransferim.com internet sitesinden ayrıntılı olarak inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

14.02.2015 13:04:49
Geri Gel