Airport Transferim

Alana Gitmenin En Kaliteli Yolu

Alana Gitmenin En Kaliteli Yolu

Uçak ile seyahat artık çok tercih edilen bir seyahat ve ulaşım yolu olmuştur. Hem çok kısa sürede ulaşım en uzakları yakın etmesi ve promosyonlar ile fiyatların birçok taşıma aracı ile yakın fiyatlara gelmesi bu durumu yaratmaktadır. En tehlikesi az olan ulaşım aracıdır ama çok kişi de uçmaktan korkar. Oysa diğer ulaşım araçları çok daha fazla tehlike taşımaktadır. http://www.airporttransferim.com/ verdiği hizmetin kalitesini ve alana böyle gitmek ayrıcalıklı kişiler için en müthiş alternatiftir diye yola çıkmış ve artık İstanbul'da olmaz ise olmazlardan bir firma yaratmış   

    Atatürk Havaalanı Transfer istediğiniz de önceden yaptırdığınız rezervasyon ile istediğiniz saatte arzu ettiğiniz ve rezervasyonunuz da belirtiğiniz adresten alınarak uçuş saatinize uygun şekilde krallardan da bir tık ileri lüks ile rahat ve konforlu alana ulaşabilirsiniz. Siz rezervasyon anında eğer araçta farklı isteklere ihtiyaç hisseder iseniz mesela çocuk koltuğu veya daha geniş bir getr araç veya da aracın iç konforunda koltukların rengine kadar ne isterseniz bildirmeniz durumunda mutlaka yerine getirilir. Firma yüksek araç stoku ile her türlü isteğe hitap etmeyi mutlak hedeflemiştir. Müşteri memnuniyeti kaliteyi artırır kalite de müşteri memnuniyetini diyerek işinin kalitenin en yükseğine çıkarmaktadır. 

    Atatürk Havaalanı Transfer siz rezervasyonunuzu gidiş dönüş ve uçuş bilgileriniz detayı ile yaptırdığınız da giderken yaşadığınız sorunsuz ulaşımı dönüşte hiç araç aramak ve alanda gereksiz taksi ve diğer tüm ulaşım araçlarını beklemek zahmetine düşmeden sizi bekleyen istediğiniz marka model ve iç detaylarına sahip araç uçaktan inip bavulunuzu teslim alıp kapıya çıktığınızda sizi 7/24 alanda bekleyen kaliteli işinin uzmanı personelin düzenli uçağınızın alana iniş saati takibi ile asla bir saniye bekletilmeden sizi karşılayıp istediğiniz yere ulaştırabilir.
    

Atatürk Havaalanı Transfer sırasında siz isterseniz güzergâh hakkında tarihi turistik rehberlik hizmeti de verilebilmektedir. Sizi karşılayan aracı kullanan şirket ekibi eğitimli bir kaç yabancı dile hâkim yurt dışından ülkemize davet edeceğiniz yabancı misafirlerinize çok güzel hizmet verebilecek özelliktedirler. Bu hizmette asla uçak kaçırma riski olmaz olamaz.  

Etiketler

08.04.2015 15:53:24
Geri Gel