Airport Transferim

Atatürk Havaalanı Transfer İle Seyahatlerinizi Daha Konforlu Hale Getirin

Atatürk Havaalanı Transfer İle Seyahatlerinizi Daha Konforlu Hale Getirin

     Bir yere seyahat edeceğiniz zaman konforlu bir şekilde yolculuk yapmak için tercih edebileceğiniz çok fazla alternatif bulunuyor. Özellikle Atatürk havalimanına geldiğinizde şehir içinde seyahat etmek ya da istediğiniz noktalara hızlı bir şekilde gidebilmek için size rehberlik edecek bir araca ihtiyacınız olacaktır. İşte bu ihtiyacınızı Atatürk havaalanı transfer hizmeti ile bizler karşılıyoruz. Sizde Atatürk havaalanına gelmeden önce Airport transferim olarak bizi arayabilir ve aracınızın kapıda hazır bir şekilde beklemesini sağlayabilirsiniz.

     Firmamızdan aldığınız transfer hizmetinde sizlere lüks ve VIP araçlar tahsis edilecektir. Aracınızı isterseniz personellerimizi arayarak belirleyebilir isterseniz de bizimle iletişime geçerek aracınızı bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca aracınızda bulunmasını istediğiniz özel eşyalar ya da özellikler varsa bunları yine personellerimize aktarmanız mümkün. Bu sayede aracınız siz Atatürk havaalanına gelmeden hazır hale getirilecek ve siz geldiğinizde de aracınız kapıda sizi bekliyor olacaktır.

     Atatürk havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilmeniz için dilerseniz personellerimizi arayabilir dilerseniz internet üzerinden işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak yapılan işlemlerde aynı şekilde aracınızın markasını ve modelini seçme şansınız bulunuyor. Ayrıca aracınızda bulunmasını istediklerinizi de yine online olarak belirtebiliyorsunuz.

    Airport transferim tarafından sizlere tahsis edilen araçların tamamı gerekli kontrollerden geçirilmektedir. Ayrıca her araç kiralamaya sunulmadan önce iç ve dış temizliklerden geçiyor. Bu sayede aracınıza bindiğinizde kendiniz aracınızın içinde rahat hissedebiliyorsunuz. Atatürk havaalanı transfer hizmetimizden yararlanmak istediğinizde bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren aracınız hazırlanmaya başlayacak ve siz daha Atatürk havaalanına gelmeden aranız hazır bir şekilde çıkışta sizi bekleyecektir. Ayrıca personellerimiz sizi kolay bir şekilde bulabilmek için üzerinde adınızın yazılı olduğu bir kartvizit ile çıkış kapısında sizi bekleyeceklerdir.
  

  Sunduğumuz transfer hizmeti için müşterilerimizden en uygun fiyatları talep ediyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile çıktığımız bu yolda sizin için en iyisini hedeflemekteyiz. Siz de Atatürk havaalanına geldiğinizde istediğiniz lüks aracın kapınızda hazır olarak sizi beklemesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve personellerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiklerinizi de personellerimize sorabilirsiniz.

 

Etiketler

26.03.2015 11:22:28
Geri Gel