Airport Transferim

Atatürk Havaalanı Transfer İle Zahmetsiz Yolculuk

Atatürk Havaalanı Transfer İle Zahmetsiz Yolculuk

             Hava alanından gideceğiniz bir yere hiç bir sorun yaşamadan rahatlıkla ulaşmanız elbette en büyük isteğiniz olacaktır. Hiç bir şekilde park aramadan, park ücreti ödemeden hedefinize ulaşmanız mümkündür.

             İstanbul'un yoğun olan trafiğinde de trafik stresi derdinden de kurtulmuş olmanız çok büyük bir avantajdır. Her türlü aktivitenizi yapmak için de yine uygun araçlar ile bir yerden bir yere rahatlıkla ulaşmanız sizin elinizde. Kurumsal firmaların gerek toplantılarında, gerekse seyahatleri esnasında kapıdan kapıya vip araçlar ile teslimatları mümkündür. Bu da karşı tarafta olumlu bir izlenim yaratacağı gibi kurumun da prestijini yükseklere taşıyacaktır. Ayrıca zamandan da kazanmış olmanız olanaklarınız arasındadır.

            Bildiğimiz gibi İstanbul dünyaca ünlü şehirlerarasındadır. Bu nedenle de iş dünyasının gözü ve kulağı bu şehirdedir. Tarihi ve mistik dokusu da ayrı bir değer kattığından dünyanın her yerinden turist çeken bir şehirdir. Bu nedenle de gerek Atatürk havaalanı gerekse limanları oldukça yoğun insan trafiği ile karşı karşıya kalmaktadır. Atatürk havaalanı transfer burada çok ön plana çıkmaktadır. Yurt dışından gerek turistik gerekse iş amaçlı gelen kişilerin metropol olan İstanbul'da en büyük sorunu bir yerden bir yere sorunsuzca gitmektir. Bunu da sağlayacak olan firmalar vardır. Bunlar sayesinde sorunsuzca yapılan transfer sayesinde yurt dışındaki prestijimiz de artmaktadır.

            Konforlu transfer sayesinde kurumsal olan firmalar toplantı ve seminerlerinde son derece yüksek kalitede tanıtım yapmış olacaklardır. Araç seçenekleri oldukça fazla olduğu dibi transfer fiyatları da buna paralel olarak yine uygundur. Bireysel ve ya gruplar halinde her türlü talebin karşılanacağı araçlar; otomobiller, minibüsler, otobüsler, midibüsler gibi araç seçenekleri mevcuttur. Otomobillerde her marka ve modelde araç olduğu gibi, son derece konforlu ve güvenli araçlardır. Seyahatiniz esnasında bu araçlar ile güvende olduğunuzu hissetmeniz son derece önemlidir. Ayrıca müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğundan transferler esnasında verilen hizmetler üst seviyede tutulmaktadır. Hizmetler devamlılık esası ile verildiğinden 7/24 hizmet verilmektedir.

            Ayrıca donanımlı ve eğitimli personel ile Atatürk havaalanı transfer işlemlerinde karşılama ve tekrar gönderme işlemleri de yapılmaktadır. Deneyimli personelin vermiş olduğu hizmetler karşısında müşterilerin memnuniyeti gözlerden kaçmamaktadır. Bu da kurumun bir nevi reklamı niteliğinde olmaktadır. Transferler ile ilgili her türlü soruyu da firmanın müşteri hizmetlerine 7/24 sorarak öğrenmeniz mümkündür. http://www.airporttransferim.com/sitesi Kısacası müşterilerin istek ve beklentilerine cevap veren bir firmadır. Tüm organizasyonlarda hava alanına gidiş ve dönüşlerde en ince detayına kadar tasarlamak ve uygulamak bu firmanın işidir.

            Atatürk havaalanı transfer denilince ilk akla gelen firma konumuna gelmiştir. Turizm sektörü, bilet satışları ve transferlerde gösterilen başarı sayesinde çok popüler hale gelmiştir.17 yıllık tecrübesi ve referansları sayesinde her geçen gün büyümekte olan kurumsal bir firmadır. Ülkemizde taşımacılık sektörü günden güne önemini sürekli arttırdığından transfer ve taşımacılık alanında boy gösteren firmaların rekabeti de gün geçtikçe artmaktadır. Bu da sürekli kalitenin artmasına sebep olmaktadır. Kaliteye önem veren kişi ve kuruluşların da oldukça fazla olması sebebiyle kaliteli taşımacılık firmaları tercih sebebi olmaktadırlar.

            Ulaşım ağının geniş olmasına paralel olarak bu ağın da bir parçası olan bu firmalar sayesinde günlük hayatta kaliteli ve konforlu bir seyahat gerçekleştirmek son derece kolay hale gelmiştir. Sadece bu araçlara bindirilip seyahat ettirilmiyorsunuz. Bunun yanında her türlü yiyecek içecek, otel ve ısınma gibi ihtiyaçlarınızın da karşılanması sağlanabilmektedir. Firmanın filosunda bulunan araçların hepsi 2 yaşından büyük olmamakla birlikte son derece güvenli ve konforludur. Bu da seyahat esnasında insana güven duygusunu yaşatmaktadır. Dilerseniz 8 saat öncesinden rezervasyon yaptırarak işinizi garantiye alabilirsiniz.

             Bir yerden bir yere giderken evcil hayvanlarınızı da nasıl taşıyacağınızı asla dert etmeyin. Kafes içerisinde olmak kaydı ile sedan araçlar ile evcil hayvanlarınızın da taşınması mümkün bulunmaktadır.

Etiketler

24.01.2015 10:15:16
Geri Gel