Airport Transferim

Atatürk Havalimanı Transfer

Atatürk Havalimanı Transfer

Seyahat amaçlı İstanbul’a geldiğinizde ya da Atatürk havalimanına ulaşmak istediğinizde sizi taşıyacak özel bir aracın olmasını ve sizi dileğiniz yere götürmesini isterseniz yapmanız gereken Atatürk havalimanı transfer hizmeti almak olacaktır. Bu hizmet sayesinde aracınız olsun ya da olması sizde istediğiniz aracı kiralayarak istediğiniz yere kolayca gidebilirsiniz.
 

   Neden Airport Transferim?
     Günümüzde Atatürk havalimanı transfer hizmeti sunan onlarca firma bulunuyor. Bu firmaların büyük bir kısmı ise ne yazık ki size istediğiniz gibi kaliteli bir hizmet sunmuyor. Airport Transferim ise tüm firmaların aksine müşteri odaklı yaptığı çalışmalar ve ürettiği çözümler ile size en iyisini sunmaktadır. 
    Özellikle taleplere karşılık verecek nitelikteki geniş araç filosu sayesinde sizde dilediğiniz aracı kolayca filomuzda bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Özellikle lüks araçlar ile seyahat etmek isteğinizde aracınızın modelinde rengine kadar tüm seçenekleri sizin belirleme şansınız bulunuyor.

     Airport Transferim müşterileri için tüm hizmetleri profesyonel kadroları ile sunuyor. Aracınızın kiralamasını yapan ekipler, aracı hazırlayana ekipler, aracın verdiğiniz adrese getirilmesi, kiraladığınız şoför kısacası tüm personellerimiz profesyonel çalışanlardan oluşmaktadır. Bu da size kusursuz bir hizmet sunmamıza olanak sağlıyor.

    Atatürk havalimanı transfer hizmetinden yararlanırken sadece aracınızı seçmekle kalmıyor aynı zamanda aracınızın içerisinde bulunması gereken ekipmanları da belirleyebiliyorsunuz. Özellikle TV, radyo, mini buzdolabı gibi ekipmanları aracınızın içerisinde bulunmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bunun için başvuru formunda gerekli alanları işaretlemeniz gerekmektedir. Tüm ekstra eşyaların ve hizmetlerin ek ücrete tabi olduğunu unutmayın.

     Bu hizmetten yararlandığınız zaman aracın belirttiğiniz adrese gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için başvuru yaparken aracın hangi adrese gelmesi gerektiğini belirtmeniz yeterli olacaktır. Aracınız hazır hale geldiğinde sizi yine profesyonel personellerimiz karşılayacaktır.
    

Aracınızı kiralarken isterseniz şoförde kiralayabilirsiniz. Özellikle uzun yolculuklardan geliyorsanız rahat bir şekilde seyahat edebilmek için deneyimli şoförlerimizi kiralayabilirsiniz. Bunu da yine forumda belirtmeniz yeterli olacaktır. Sizde Airport Transferim olarak bizden Atatürk havalimanı transfer hizmeti almak isterseniz yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizi aramak ya da online olarak bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bu sayede seçimlerinizi yapabilir ve bizden bu hizmeti alabilirsiniz.

 

Etiketler

31.03.2015 14:05:41
Geri Gel