Airport Transferim

Atatürk Havalimanı Transfer ile Konfor Ayağınıza Geliyor

Atatürk Havalimanı Transfer ile Konfor Ayağınıza Geliyor

Kendi aracınız yoksa ya da aracınız sizin için yapacağınız seyahatlerde yetersizse o zaman sizde Airport Transferim olarak bizimle iletişime geçmelisiniz. Müşteri ihtiyaçlarına göre sahip olduğumuz kiralık araçlarımız sayesinde size araç kiralama konusunda kaliteli bir hizmet sunuyoruz.
 

    İster Atatürk havalimanına gitmek isterse de havalimanından dönmek için olsun bizden Atatürk havalimanı transfer hizmeti alabilirsiniz. Ürettiğimiz pratik çözümler sayesinde aracınızı kiraladıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmayacak ve en ufak bir sorunda dahi bizden kaliteli bir hizmet alabileceksiniz.

     Atatürk havalimanı transfer hizmetini sizlere sunarken son model araçları kullanıyoruz. Tüm lüks araçlara dilerseniz online olarak göz atabilir ve ihtiyacınızı karşılayacağını düşündüğünüz aracı kiralayabilirsiniz. Aracınızı kiralarken gidiş dönüş mü yoksa tek yön mü olduğunu belirtmenizde gerekmektedir. Bu işlemi ise online olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.
     Sunduğumuz tüm hizmetlerde siz değerli müşterilerimizin bizden memnun kalması için sahip olduğumuz tüm imkânları kullanmakta ve profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca her müşterimizin ihtiyaçları aynı olmadığı için sizlerin özel istekleri alınmakta ve bu istekler araçta hazır hale getirilmektedir.
     Atatürk havalimanı transfer hizmeti almak istediğinizde işlemlerinizi müşteri temsilcilerimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz işlemlerinizi online olarak gerçekleştirme şansınızda bulunmaktadır. Bunun için sitemizi ziyaret ederek aracınızı, hangi yönlerde hareket edeceğinizi, aracın şoförlü olup olmayacağını, araç içerisinde bulunmasını istediklerinizi vb. gibi şeyleri seçebilirsiniz. Tüm bunları seçtikten sonrada online olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
   

 Aracınızı kiralamak için gerekli işlemleri yaptıktan sonra en kısa sürede aracınız hazır hale getirilecek ve belirttiğiniz gün ve saatte adreste hazır olarak bekletilecektir. Siz geldiğinizde de sizi karşılamak için personellerimiz hazır olarak sizi bekleyeceklerdir. Bu sayede aracınıza binerek seyahat etmeye başlayabileceksiniz.
     Airport Transferim olarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimiz için uygun fiyat tarifse uygulamaktayız. Ayrıca alınan hizmetler için alternatif ödeme yöntemleri mevcuttur. Bu sayede ekonominizi zorlamadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

      Siz de Atatürk havalimanı transfer hizmeti almak istediğinizde profesyonel ve ne yaptığını bilen firmalar ile çalışmak isterseniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeli ya da işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmelisiniz.

Etiketler

31.03.2015 14:06:19
Geri Gel