Airport Transferim

Bizi Tercih Edin Rahat Edin

Bizi Tercih Edin Rahat Edin

Havaalanı taşımacılığı ulaşım imkânlarının artmasıyla birlikte önemini her geçen gün arttıran bir sektör olarak dikkat çekiyor. Şahinoğlu Group'ta bu sektöre 1997 yılında hızlı bir giriş yaptı. Vip Transfer noktasında en çok tercih edilen firmalardan birisi olduğu gibi aynı zamanda sektörde hızla yükselen Şahinoğlu Group, yolcu transferi ve turizm taşımacılığı, uçak bileti satışı, oteller için rezervasyon, toplantı ve kongre organizasyonları, şehir içinde düzenlediği turlar, kültür turları, hac ve umre organizasyonları, şehirlerarası taşımacılık, yurtdışı seyahatleri öncesi gerçekleştirilecek vize işlemleri, sağlık malzemesi üretimi, yazılım ve araştırma geliştirme faaliyetleri ile sektörün de en güçlü firmalarından birisi.

    Şahinoğlu Group, sektörde söz sahibi olan markalarında sahibi aynı zamanda. Turizm sektörü ticaret hayatında gelişmelere en açık olan sektörlerden birisidir. Şahinoğlu Group'ta tüm misyonunu ve vizyonunu bu gelişmeye açık sektör üzerine yoğunlaştırmaktadır. Müşterilerinin memnuniyeti için Teknolojik gelişmeleri de takip eden firmamız bu gelişmeleri hizmetlerine hızlı bir biçimde entegre ederek müşterilerinin işini kolaylaştırmaktadır.

    Turizm sektöründe müşterilerin beklentileri her daim üst segmentte yer alır. Çünkü bu sektörde insanların rahat etmesi, güzel bir tatil geçirmesi esastır. Şahinoğlu Group'ta müşteri memnuniyeti odaklı politikalarıyla, müşterilerinin havaalanından, gidecekleri otele kadar yani tatilin başlangıcından, sonuna kadar onların yanında yer alıp, onların sorunsuz bir tatil geçirmelerine olanak sağlamak için vardır. VİP Transfer ile kendilerini özel hissetmelerini sağlar. 

    Müşterilerin havaalanında sorunsuz bir biçimde otellerine gitmeleri için uygulanan VİP Transfer, müşterilerin en çok tercih ettikleri transfer türlerinden birisi olarak da dikkat çeker. Tabi sadece tatiller değil, kongreler, organizasyon, rezervasyonlar olmak üzere birçok alanda müşteri memnuniyetini esas alır. http://www.airporttransferim.com internet sitesiyle de müşterilerine bir tık kadar yakındır.
  

 Şahinoğlu Group, güçlü alt yapısı, yenilenen teknolojiyle devamlı surette entegre edilen uygulamaları, müşteri ile kurulmuş olan iletişim kalitesiyle, sorunlar karşısında dinamik, hızlı ve çözüm odaklı yapısıyla, anayasal düzene bağlı, çevreye ve topluma karşı saygılı, ilkeli ve ahlaki değerlere azami özen gösteren kurumsal kimliğiyle en çok tercih edilen firmalardan birisidir.

 

Etiketler

08.04.2015 15:53:23
Geri Gel