Airport Transferim

ETKİLİ ALAN TRANSFER HİZMETLERİ İLE KONFORLU VE GÜVENLİ ULAŞIM

ETKİLİ ALAN TRANSFER HİZMETLERİ İLE KONFORLU VE GÜVENLİ ULAŞIM

Türkiye'nin en çok göç alan, ulusal ve uluslar arası birçok kongre, festival, fuar ve benzeri organizasyona ev sahipliği yapan güzide şehri İstanbul'da Alan Transfer hizmetleri seçkin marka ve modellerle itina ile gerçekleştirilmektedir. Havaalanı, otogar ya da limandan işletmeyi temsil edecek tecrübeli uzman ekipler, işletme bünyesinde gerçekleşen organizasyona katılacak yerli ve yabancı ziyaretçileri alır ve kalacakları mekana güvenli ve konforlu olacak şekilde ulaştırır. Gelen yolcuların sayısına ve bagaj kapasiteleri önceden tespit edilerek uygun araç seçilir ve kişi ya da gruplar İstanbul'a ayak bastıkları mekanda nitelikli bir merasimle karşılanarak konaklama yapacakları otel ya da benzeri mekana güvenli biçimde sevk edilir. İşletme açısından zaman kazanımı ve avantajlı fiyatlar ile bütçe kazanımı sağlanırken marka imajının artmasına yönelik olumlu adımlar da atılmış olur.

 

İlk kez bir yere gidildiğinde ilk izlenim çok önemlidir. Ziyaretler ister kısa süreli ister uzun süreli olsun, ziyaret edilen mekanda ilk karşılama kötü olduğu takdirde, ziyaretin diğer bölümleri güzel geçse de akıllarda kalan o ilk karşımadaki olumsuz durum olacaktır. Bu şekilde hoş olmayan karşılama merasimleri tecrübesi yetersiz, kalite ve niteliğe önem vermeyen firmalarca halen yapılmakta ve işletmeler prestij kaybına uğratılmaktadır. www.airporttransferim.com web sitesi aracılığı ile uzman ekiplerin işletme bünyesine yapacakları ziyaret için profesyonelce karşılanmaları işletme açısından olumlu sonuçlara vesile olacaktır. Kaliteli araç filosu içerisinde seçkin markaların yakın sınıf model araçları ile karşılanan konuklar konforlu içyapısı ile keyifli bir yolculuk, güvenli bir seyahat deneyimi yaşayacaklardır.

 Karşılanacak kişi sayısına göre kiralanan araçların özellikleri 3+1 yolcu kapasiteli binek otomobilleri, 3+2 yolcu kapasiteli vito model araçlar, 13+1 yolcu kapasiteli minibüsler, 31+1 midibüsler ile yolcu kapasitesine göre bagaj hacmi bulunan otobüsler hizmet vermek için hazır durumdadır. Araçlar içerisinde internet imkanı, ses müzik sistemi, klima, deri döşeme, çalar hafızalı el gazı gibi konforu artıran opsiyonlar bulunmaktadır. Otobüsler içerisindeki raflı tavan, buzdolabı, çay – kahve makinesi, DVD – vcd player mikrofon gibi seçenekler konforu artıran özelliklerdendir. Midibüsler, Isuzu Turkuaz, Otogar Sultan31+1 yolcu kapasiteli, Temsa Prestige, Otogar Sultan 27+1 yolcu kapasiteli ve ısuzu nova lüx seçenekleri ile keyifli Alan Transfer hizmetini değerli müşterilerine sunuyor.

                Park yeri, otopark ücreti, araç içerisinde güvenlik problemi, trafik stresi ve yorgunluk hissi duymadan güvenle dilediğiniz mekandan alınarak dilediğiniz mekana bırakılırsınız. İşletmelerin bünyelerindeki filo tarzı araçlar özel misafirleri karşılamak için uygun olmayabilir. Prestijli firmalar prestijli karşılama merasimleri için prestijli araçlar seçmelidir. Son model otomobiller içerisinden seçeceğiniz kapasitelere göre farklılık gösteren araçlardan birini ya da bir kaçını seçerek, ziyaretçilerinizi nesih bir şekilde karşılayabilir, sizinle geçirecekleri kısıtlı zamanların başlangıcına olumlu izlenimlerle giriş yapabilirsiniz. Yalnızca Alan Transfer hizmetleri değil, gündüz ve gece günlük davetler için de ev ya da işyerinizden ya da belirttiğiniz farklı bir noktadan prestijinize uygun biçimde karşılanarak alınır, dilediğiniz mekana güvenle ulaştırılırsınız. Araçlardaki navigasyon cihazları sayesinde yakın ya da uzak mesafe yolculuklar en optimum zamanda tamamlanmakta, gideceğiniz yerin açık adresini tam ve doğru verdiğiniz takdirde en kısa zamanda toplantınıza yetiştirilmektesiniz.

            Limandan havaalanına ve havaalanından belirtilen limana uzanan yolculuklar da titiz bir şekilde uzman ekiplerce planlanmakta, tam istenilen zamanda istenilen yerde olacak şekilde plan uygulamaya geçirilmektedir. Her işletmenin belli zamanlarda karşılama merasimine ihtiyacı olacaktır. Bunu en etkin yollardan karşılamak için seçkin firmalarla çalışması büyük önem taşımaktadır.

Etiketler

29.12.2014 10:56:21
Geri Gel