Airport Transferim

Ev Konforunda Seyahat

Ev Konforunda Seyahat

Yaşadığınız şehirden farklı bir yere seyahat etmek, oldukça sıkıntılı bir süreci ifade etmektedir. Bu yüzden havaalanına ya da terminale indiğinizde sizi karşılayacak birinin olmaması, başlı başına ayrı bir sıkıntıdır. Bu yüzden profesyonel çözümler üreterek sizi havalimanına indiğiniz anda karşılayan ve gerekli tüm yardımları yapan airport transferim, sizleri en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyor. Tek başınıza ya da kalabalık olarak gidin, hiç fark etmez. Sadece gitmeden önce rezervasyonunuzu yaptırın ve istediğiniz minibüs tipini belirterek gerekli tüm bilgilerinizi firmamıza verin. Böylece sizin adınıza ve verdiğiniz tarihte bir minibüs ayrılacak ve böylece herhangi bir sıkıntı yaşamadan minibüs kiralama hizmetini sorunsuz şekilde halledeceksiniz. 

    Otobüs nerden kalkıyor, taksi nerede indirir gibi kaygılardan da kurtulun ve sadece firmamızın profesyonel çalışma prensibi içine kendinizi bırakın. Havaalanına iniş anınızdan itibaren sizi uzman ekibimiz karşılayacaktır. Sizi hemen araca alarak isteğinize göre yeme içme gibi ihtiyaçlar giderilerek seyahat edeceğiniz yöne doğru yola çıkılacaktır. Araçları, ister şoförlü isterseniz de şoförsüz olarak kiralama fırsatına sahipsiniz. Ancak şoförsüz olarak kiraladığınızda minibüsü sürecek birinin olması ve bu sürecek kişinin bir minibüsü kullanmaya yetecek ehliyeti olması, sorunun çözümüne yetecektir. 

    Minibüsler, son teknoloji güvenlik ve eğlence sistemleri ile donatılmıştır. Bu yüzden araçlarımızın içinde herhangi bir şekilde sıkılmayacak veya güvenliğinizi tehlikeye düşürecek herhangi bir unsura rastlamayacaksınız. Minibüs kiralama hizmeti ile kiraladığınız minibüsler, tamamen sizin konforunuz için dizayn edilmiştir. Öyle ki minibüsün tam merkezi konumunda, şoför ve arka kısım arasında bir televizyon bulunmaktadır. Bunun yanı sıra buzdolaplarında yer alan içeceklerle ve aperatif yiyeceklerle yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebileceksiniz. 

    Minibüsler, konfor açısından size herhangi bir rahatsızlık hissettirmeyecektir. Çünkü size adeta ev konforunu yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yaptık ve minibüsleri son teknoloji hafızalı ve son derece rahat koltuklarla donattık. Böylece yolculuk esnasında çok rahat edeceksiniz ve sorunsuz şekilde seyahatinizi tamamlayacaksınız. Minibüs kiralama hizmeti için öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için firmamızı tercih ettiğinizde çok memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz.

 

Etiketler

25.03.2015 11:55:14
Geri Gel