Airport Transferim

Ev Rahatlığında Transfer

Ev Rahatlığında Transfer

Transfer hizmeti, oldukça sıkıntılı ve yoğun bir süreç olduğu için oldukça zorluklar içermektedir. Hal böyle olunca bu hizmeti en iyi şekilde veren ve müşteri memnuniyetini esas alan www.airporttransferim.com firmamız, sizin için en konforlu taşıma yollarını seçerek en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bir transferde karşılama işlemi çok önemlidir. Bu yüzden karşılama işlerini en iyi şekilde yaparak sizin transfer başlangıcından teslimine kadar geçen sürede en iyi şekilde ağırlamak en önemli görevimizdir. 
  

 Hava alanına iniş tarihinizi ve saatinizi önceden bildirerek alan transfer işlemleriniz için gerekli rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nereden nereye seyahat etmek istediğiniz bilgisini girmeden önce tek yön mü yoksa çift yön mü olduğunu seçmeniz gerekiyor. Çünkü tek yönlü seyahat edecekseniz sadece gidiş bileti almanız gerekmektedir. Böylelikle önceden tarihini bildirmek şartıyla gerekli tüm işlemleri yapabilir ve karşılama işleri için de bu sayede indirim yaptırabilirsiniz.

    Araçlarımız, son model ve güncel teknoloji sistemleri ile donatılmıştır. Böylelikle alan transfer esnasında herhangi bir sıkıntı çekmeden yolculuğunuzu geçirebilirsiniz. Araçlarda sıkılmamanız adına gerekli teknolojik tüm müdahaleler yapılmıştır. Öyle ki televizyondan tutun da tüm oyun aletlerine kadar her türlü ekstra mevcuttur. Alan transferini sorunsuz geçirmeniz için bu sistemler tasarlanmış ve siz değerli yolcularımızın kullanımına sunulmuştur. Sizlerden aldığımız destek sayesinde her geçen gün kendimizi büyüterek size bir araç daha fazla hizmet vermek ve bu sayede daha fazla araçla konforlu yolculuğu sizlere sunmak başlıca görevimizdir. 
  

 Eğer karşılama seçeneğini rezervasyon esnasında işaretlediyseniz hava alanından ya da iniş yapacağınız terminalden sizi karşılamak için bir ekip göndereceğiz. Böylece buluşma noktasına ulaşmak için herhangi bir araç değiştirmeden alan transfer konusunda bir sıkıntı olmadan sizleri gideceğiniz yere konforlu bir şekilde taşıyoruz. Evinizden, otelinizden ya da hava alanından biniş yapacaksanız bu alanları rezervasyon işleminiz ya da satış esnasında bildirerek gerekli notların alınmasını sağlayın. Araç değiştirme derdi olmadan kısa sürede transfer işleminiz gerçekleşecek ve böylece hava alanından gideceğiniz yere ya da belirlediğiniz noktadan tam zamanında hava alanına ulaşacaksınız. 

 

Etiketler

30.03.2015 11:29:04
Geri Gel