Airport Transferim

Güvenli Ulaşım İçin Bizi Tercih Edin

Güvenli Ulaşım İçin Bizi Tercih Edin

Güvenli Ulaşım İçin Bizi Tercih Edin

Airport transferim Atatürk Havaalanı Transferi işlemlerinizi en rahat şekilde gerçekleştirmeniz için hizmetinizde.

Transferi işlemlerinde en çok tercih edilen firma olan Airport transferiim, müşterilerine sağladığı konforlu ulaşım ile dikkat çekmektedir. 17 yıllık tecrübe ile hizmet veren firmamız, müşterilerini güvenle taşıyarak yıllardır alanında uzmanlaşmayı başarmış bir firmadır. İster kendiniz, ister çocuklarınızla bizimle güvenle seyahat edebilir ve istediğiniz her an bizi tercih edebilirsiniz.

Araçlarımızda sizin de ailenizin de güvenliği ve rahatı düşünülmüş ve ona göre dizayn edilmiştir. Çocuğunuzla birlikte seyahat edeceğinizi önceden belirtmeniz durumunda gideceğiniz yerin mesafesi ne olursa olsun çocuk oto koltuğu tedarik edebiliyoruz.

Ödemeler konusunda da son derece duyarlı olan firmamız ister peşin ister kredi kartı ile ödeme seçeneklerini sunmaktadır. Ödemeleri isterseniz rezervasyon sırasında size verilecek banka hesap numarasına havale şeklinde de yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Yapacağınız seyahatlerde önem verdiğiniz konu hiç şüphesiz güvenliktir. Bunun sağlanması için de bakımı yapılmış bir otomobil ve deneyimli bir şoför gerekmektedir. Firmamız bu iki ayrıntıya da fazlasıyla önem vermektedir ve araçlarının periyodik bakımını mutlaka yapmaktadır. Firmamız bünyesinde sizin ve ailenizin hayatını tehlikeye atacak bir personelle asla karşılaşmazsınız. Tüm personelimiz size en iyi hizmeti vermek için yeterli eğitimden geçmektedir.

Firmamız, iş seyahatleriniz, turistik amaçlı gezileriniz, katılmak durumunda olduğunuz seminerler gibi çeşitli nedenlerle seyahatlerinizde size destek sağlamaktadır. http://www.airporttransferiim.com/ sitemiz ile de firmamız hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. 

Etiketler

26.04.2015 17:34:01
Geri Gel