Airport Transferim

Hava Alanında Makam Aracınız Hazır

Hava Alanında Makam Aracınız Hazır

             Amerika' ve Avrupa’nın birçok gelişmiş ülkesinde çok yaygın olarak kullanılan hava alanı transferi son zamanlarda artık ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Toplantılarda, iş gezilerinde, resmi ziyaretlerde, hem yurtiçi hem de yurtdışı uçuşlarda hava alanından modern lüks araçlarla alınıp, gitmek istediğimiz adrese en kısa şekilde problemsiz olarak ulaşmak, hepimizin arzu edeceği bir konudur.

             Atatürk Havaalanı Transfer olarak faaliyet gösteren çeşitli firmalar olmakla birlikte http://www.airporttransferim.com/ bu alanda çok çeşitli hizmetler vermektedir. Müşteri memnuniyeti ön planda ve birinci öncelikli olarak yürütülen bu hizmetler; Havaalanı Transferi, Kişiye Özel Transfer, Liman Transferi ve Grup Transferi olarak dört başlıkta sunulmaktadır.

            Havaalanı Transferinde; Siz ve misafirleriniz, konusunda uzman bir ekip tarafından çok donanımlı ve lüks araçlarla karşılanmaktadır. Trafik, araç park sıkıntısı, otopark yeri arama, gideceğiniz adrese yabancı olma ve adres arama gibi oluşabilecek tüm sıkıntı ve aksaklıklardan kurtulacak çok konforlu bir yolculuk yapabileceksiniz.

             Kişiye Özel Transferde; Şehrin yoğun trafiğinden ve yolların kargaşasından tamamen kurtulmuş bir şekilde, lüks donanımlı bir araçla evinizden, işyerinizden alınıp, gitmek istediğiniz yerlere konforlu bir yolculuk yapacak, prestijiniz artacaktır.  Liman Transferinde; Yolculuğunuzu başlatacağınız veya sonlandıracağınız limandan havaalanına, havaalanından limana olan yolculuğunuz eşsiz rahatlık ve konforda, çok kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

             Grup Transferinde; Toplantılarınız, gezileriniz, seminerleriniz, fuar ziyaretleriniz gibi toplu olarak yolculuk gerçekleştireceğiniz önemli günlerinizde kargaşa ve problemlere mahal vermeden düzenli ve planlı bir organizasyon dâhilinde en seri ve rahat şekilde konforlu yolculuk yapmanız sağlanacaktır.  Atatürk Havaalanı Transfer yolcu taşımacılığında yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerle hizmet vermekte olan firma araç filosunda bulundurduğu lüks ve donanımlı araçlar ile müşterilerine unutamayacakları bir yolculuk sunmaktadır.

            Birçok araçlarında mevcut olan; internet, buzdolabı, klima, DVD vcd player, çay- kahve makinası ile hem yolculuğun keyfini çıkartacak hem de yakınlarınıza, dostlarınıza, iş arkadaşlarınıza karşı prestijiniz artacaktır. Binek otomobil, Vito, Minibüs, Midibüs, Otobüs olarak araç filosuna dâhil farklı segmentte ve yolcu kapasitesindeki yeni araçlarla Atatürk Havaalanı Transfer başta olmak üzere birçok nokta da hizmet vermektedir.

Etiketler

10.02.2015 10:47:38
Geri Gel