Airport Transferim

Havaalanı Kaygısından Kurtulmak

Havaalanı Kaygısından Kurtulmak

Yurt içinden veya yurt dışından gelen yolcular için hava yolu şirketleri, servis temin etmektedir. Ancak bu servisler pek düzenli çalışmamakla birlikte tıklım tıklım olmaktadır. Hal böyle olunca alan transferi yapmak için insanlar, firma arayışlarına başlamaktadır. Firmamız, bu tür ihtiyaçlarınızda yardımcı olmak için kurulmuştur ve her türlü taşıma işlerinizi kolaylıkla yapar. Size sadece Sabiha Gökçen havalimanı transfer gününüzü belirtmeniz ve bir rezervasyon saati almanız kalıyor. Bu işlemi yaptıktan sonra artık beklemeye koyulabilir ve seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
  

 Sabiha Gökçen havalimanına iniş yaptıktan sonra aracınız, sizi hazır şekilde bekleyecektir. Çıkışta sizi bir görevli karşılayacak ve araca kadar eşyalarınıza ve size refakat edecektir. Böylece yorucu geçen bir yolculuğun ardından herhangi bir yorgunluk daha yaşamadan kolaylıkla araca ulaşacaksınız. Sabiha Gökçen havalimanı transfer için önceden yer ayırmanız, seyahat edeceğiniz gün mağduriyet yaşamamanız adına önem arz etmektedir. Öyle ki kabalık bir grup ile İstanbul’a geliyorsanız ve Sabiha Gökçen havalimanına iniş yapacaksanız büyük araçlarımızı tercih edebilir ve bu araçlar ile konforlu yolculuk yapabilirsiniz. Çünkü onca kişi ile ortada kalmak, hiç kimsenin istemeyeceği bir durumdur.
  

 Son model araçlarımız, sizi rahat ettirmek için son teknoloji donanımlarla tamamlanmıştır. Eğlence paketinden tutun da buzdolabına kadar her şey, en ufak ayrıntısına kadar düşünülmüş ve yolcularımızın rahatlığı ön planda tutulmaya çalışılmıştır. Araçların orijinal döşemelerinin yanı sıra daha yumuşak, bel ve boyun kısmını çepeçevre saran özel kumaşlar yapılmıştır. Böylece Sabiha Gökçen havalimanı transfer esnasında yolcuların herhangi bir zorluk ile karşılaşmasını önlemek için kendimize hedefler koyup, bu hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemek için uğraşıyoruz.
    

Airport Transferim olarak öncelikli hedefimiz, zaten yorucu geçen bir yolculuk sonrası, müşterilerimizi en rahat şekilde ağırlamak ve onlara adeta ev konforu yaşatarak seyahat ettirmektir. Hal böyle olunca bu ilgi ve alakamızı gören yolcular, seyahatlerinde herhangi bir araç detayıyla veya yol durumuyla uğraşmadan kendini güvenli ellere yani firmamıza bırakarak güvenli yolculuğun tadını çıkarıyor. Bir kere denedikten sonra her seyahatinde firmamızı tercih eden yolcularımız, kaliteden çok iyi anlıyor.

 

Etiketler

19.03.2015 10:43:58
Geri Gel