Airport Transferim

Havaalanı Transfer Hizmetinde Öncelik Müşteri Memnuniyetidir

Havaalanı Transfer Hizmetinde Öncelik Müşteri Memnuniyetidir

    Firmamız araç kiralama konusunda hizmet vermekle beraber, transfer konusunda da kendini geliştirmiş ve profesyonel iş hizmetini sunmaya başlamıştır. Hızlı ve güvenilir bir biçimde, müşteri memnuniyetini öne alarak hizmet vermekte ve daima yenilikçi bir iş modeli benimsemektedir. Bünyemizde bulunan tüm araçlarımız son model olmakla beraber, temiz ve konforu yüksek olarak araçlardır. 

    Tamamen müşterilerimizin rahatlığı düşünülmekte ve bu düşünce ile çalışmalar yürütülmektedir. Firmamızdan araç kiralamak isterseniz, ilgili müşteri departmanımızla iletişime geçebilir ve bilgilerinizi paylaştıktan sonra istediğiniz modeldeki aracı, istediğiniz gün sayısında kiralayabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama dışında size özel olarak sunulan transfer hizmetinden de yaralanabilirsiniz. Havaalanı transfer hizmeti olarak verilen bu hizmet çeşidinde misafirlerinizi karşılayabilir veya onları havaalanına bırakılmasını isteyebilirsiniz. 

    Bunun için misafirlerinizin havalimanına geliş saatlerini bizimle paylaşmanız gerekecektir. Daha sonra havaalanında misafirleriniz özenle karşılanır ve istediğiniz adrese transfer işlemi geçekleştirilir. Tüm bu hizmetlerimiz profesyonel bir kadro ile verilmektedir. Ayrıca havaalanı transfer hizmeti ile ilgili tüm çalışanlarımıza gerekli olan eğitim verilmiştir. Bu sayede müşteri memnuniyetinde artış yaşanamaya başlayarak kaliteli hizmetin doğmasına neden olmuştur. Tüm bu imkânlar size ekonomik fiyat anlayışı ile sunulmaktadır. İstediğiniz araçlarla yapılan bu işlemler size özel olarak sunulmakta ve memnuniyetiniz aranmaktadır.

    Firmamız köklü bir geçmişe sahip olduğundan dolayı havaalanı transfer konusunda uzmanlaşmış bir alt yapıya sahiptir. Geçmişten geleceğe sağlam adımlarla yürüyen firmamız, tüm bu hizmetleri kaliteli olarak sunmak için çeşitli iş çeşitleri geliştirmiş ve uygulamaya başlamıştır. Çalışma misyonumuz arasında hızlı ve güvenilir çalışma ilkeleri yer almış ve yenilikçi bir iş akımı benimsenmiştir. Ayrıca teknolojiyi yakından takip ederek, gelişen teknolojiyi araçlarımıza uygulamaktayız. 
  

 Araçlarımızda sizin rahatlığınızı düşündüğümüz için, navigasyon sistemi bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir olumsuzluk durumunda müşteri departmanımızla hızlıca iletişime geçmeniz için size özel müşteri hizmetleri de verilmektedir. Tüm bu imkânlar hakkında bilgi sahibi olmak ve bizi yakından tanımak isterseniz, http://www.airporttransferim.com web adresimizi ziyaret ederek gerekli olan tüm bilgilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca verilen hizmetlerin kalitesini ve referanslarımızı da görüntüleyebilirsiniz. 

 

Etiketler

10.04.2015 17:46:08
Geri Gel