Airport Transferim

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Havaalanı Transfer Hizmetleri

Ulaşımda rahat ve konfor hususu artık standart olarak yaygınlaşan bir hizmettir. Bunların içinde karayolu ulaşımı ülkemizde önemli bir yere sahipse de, son yıllarda havayolları şirketlerindeki artış ve bunun getirdiği rekabet ortamıyla birlikte, uçak bilet fiyatları ucuzlamıştır. Bu da birçok kişinin otobüs fiyatına yaklaşmış uçak biletlerini tercih etmesine yol açmaktadır. Ancak havayollarının genel hizmeti varış noktasında bitmektedir. Aynı konforlu ulaşım hizmetinin bundan sonraki aşaması ise havaalanından yapılacak transfer işlemidir. Bu sürecinse konforlu bir şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir.
  

 Airporttransferim.com firması sizlere havalimanı transfer hizmetini eksiksiz bir şekilde sunmaktadır. İştirak şirketleriyle güçlü bir kurumsal arka plana da sahip olan firmanın, kalite standartları en yüksek düzeyde gerçekleşmektedir. Turizm, iş veya başka amaçlarla yapılan uçak seyahatlerinin geri kalan kısmının da huzurlu bir şekilde tamamlanması önemli bir konudur.
     Havaalanından yolcular uzman kadromuz tarafından güleryüzle bir hizmetle karşılanır ve varmak istediğiniz adrese hızlı ve güvenli bir biçimde ulaştırılır. Uzman personelimiz işinde profesyonel olup sizlere güvenli bir yolculuk yaptıracaktır. Otopark bedeli, stres, park yeri gibi hiçbir sorunlu konuyla karşılaşmadan istediğiniz yere konforlu araçlarımızla varmış olacaksınız.

    Havalimanı transfer işlemi daha uçağınız iner inmez başlayacaktır. Sizi bir firma görevlisi karşılayacak ve sizi ulaştıracak transfer aracına kadar rehberlik edecektir. Eşyalarınız da bir güven içinde araca yönlendirilecektir. Önemli olan yorucu uçak yolculuğunu azaltmaktır. Daha da yorulmadan, trafik stresi ve araç arama gibi sorunlarla karşılaşmadan, özel aracımızla adresinize kadar transfer işleminiz yapılacaktır. Şayet kafile şeklinde havaalanına gelmişseniz, firmanın özel büyük araçlarından da yararlanabilirsiniz.
    

Havalimanı transfer emir işlemleri internetten online yapılabilmektedir. Bunun için sitenin ana sayfasında yer alan kutuları işaretlemeniz yeterlidir. Tek veya çift yön seçeneği sonrasında güzergâh noktalarını belirlemelisiniz. ‘Alış Yeri’ ve ‘Varış Yeri’ yazan yerleri tıkladığınızda hemen karşınıza işinizi kolaylaştıracak semt isimleri çıkacaktır. Tarih kısmı ve saati de belirlendikten sonra Araç Tipi ve Kişi sayısını seçeceksiniz. Karşılamanın olup olmayacağını da belirleyebilirsiniz. Seçenekleri belirledikten sonra yukarda fiyat tarifesi belirecektir. Transfer işlemleri hizmetlerinden memnun kalacaksınız.

 

Etiketler

25.03.2015 11:54:30
Geri Gel