Airport Transferim

Havaalanı Transfer İşlemleri

Havaalanı Transfer İşlemleri

                Hizmet sektörünün diğer sektörlerden en ayırıcı özelliği insanın merkezde olduğu bir vizyonun titizlikle uygulanması zorunluluğudur. Zira herhangi bir memnuniyetsizlik kişide psikolojik etki yaratarak söz konusu faaliyetten soğutabilir. Bu nedenle düzgün çalışan bir mekanizmanın insan refahını hedeflemesi ve beklenti düzeyini daha da yukarı çıkarması gerekmektedir. Bütün işler süreç halindeyken itina ile uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Hizmet sektörüne giren bir konuda, az önce bahsettiğimiz titizlik ve dikkatli çalışmaya şayan havaalanı transferi faaliyetleridir.

            Havaalanı transferi bir bakıma işin uçmaktan daha zor olan kısmıdır. Zira örneğin karayoluyla 3 günlük mesafeyi uçakla 3 saatte gitseniz de, uçaktan inip istediğiniz yere gitmek, hele ki metropolitan şehirlerindeyseniz bir o kadar süreye yakın zaman kaybıdır. Özellikle indiğiniz şehri tanımıyorsanız, bu iş sadece zaman kaybı değil aynı zamanda strese de dönüşebilmektedir. Bazı şehirlerdeki havaalanları ise şehir merkezinden çok uzakta olabilmektedir. Bunun yansıra servislerin şehrin her güzergâhından geçmemesi ve belli aralıklarla olması uçak seyahatini sıkıntılı bir sürece dahi sokabilmektedir.

             İş seyahatleri, turistik tur organizasyonları için gelen kafileler için bu bekleyiş daha fazla kişide gerçekleşmedir. Bu nedenle havaalanı transferi hizmet sektöründe çok önemli bir eksikliği tamamlamaktadır. Bu nedenle çok işlevsel bir misyonu üstlenmektedir. Bununla birlikte bu iş ciddiyet ister, kaliteli hizmet anlayışı ister, sorumluluk bilinci ve uzman bir kadro ister. İşte tüm bu özellikleri yerine getiren bir firma olan Airport Transferim firması, müşterilerine en doygun düzeyde, toptan kalite anlayışını şiar edinerek havaalanı transfer hizmeti sunmaktadır.

                Tatil organizasyonu, fuar ziyaretleri, iş gezileri, turistik ya da yakın dostların ziyaretleri konusunda uçak seyahatleriniz sonrası oluşacak bekleyişlere artık son verin. Airport Transferim’in üstün kalite hizmetleri sayesinde istediğiniz hedef noktaya en kısa ve rahat bir yolculukla ulaştırılacaksınız. Böylece havaalanı transfer işlemi sayesinde havaalanındaki bekleyişler, yanlış seçimler, zaman kayıpları, şehrin tecrübesizlikleri son bulacaktır. Kaliteli bir hizmet için airporttransferim.com sitesine girmeniz yeterlidir. Buradan online olarak hedef varış noktalarınızı belirterek işlem yapmanız mümkündür.

            İstanbul için ise havaalanı transferi konusunda önemli bir nokta Sabiha Gökçen’dir. Zira oradan, örneğin Avrupa yakasındaki uzak bir mesafeye gidecek bir kişi birkaç toplu taşıma aracını değiştirmek zorunda kalacaktır. Bu ise önemli bir zaman kaybı yaratacaktır. Değerli zamanınız geri gelmez, bu yüzden havaalanı transfer hizmeti sayesinde Sabiha Gökçen’e iner inmez istediğiniz en uzak noktaya sizi güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılacaksınız. Aynı zamanda iyi bir şehir içi yolculuk konforunu da almış olacaksınız. Ayrıca bagajlarınız da güven içinde hiçbir zarar gelmeden varış noktanızdaki kapının önüne kadar götürülecektir. Airport Transferim firması havaalanı transferi dışında liman transfer hizmetleri de sunmaktadır.

 

            Havaalanı transferi hizmetlerinde konfor, müşterilerin istekleri, yolculukta olması gereken tüm detaylar düşünülmüştür. Aynı zamanda müşterilerin diğer istekleri de dikkate alınarak kurumsal organizasyon çalışmasını genişletme hedefindedir. Airport Transferim bir Şahinoğlu Grup iştirakidir. Şahinoğlu Grup 1997’den bu yana birçok başarılı projeye imza atmış, müşterilerin beklentilerini şiar edinmeyi öncelikli ilke kabul edip yüksek standartlarda hizmet sunmaktadır. İstanbul içi şehir turları konusunda da kaliteli bir hizmet anlayışı sergileyen Grup, havaalanı transferi konusunda da Airport Transferim marka ismiyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.

            Siteye airporttransferim.com link adresinden ulaşılabilmektedir. Buradan online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hazırlanmış yönlendirme kutularından varış noktaları, saatleri belirledikten sonra gerisini bırakın Airport Transferim’in üstün hizmet anlayışında görev alan uzman kadrosu halletsin. Ayrıca filosundaki geniş araçları kalabalık kafilelerin havaalanı transferi için uygundur. Araç filosu çoğunlukla sıfır arabalardan oluşmuş olup iki yaşından büyük araç yoktur. Böylece yolcular havaalanı transferi işini stressiz, konforlu bir ortamda geçirmektedir.

Etiketler

30.01.2015 09:21:56
Geri Gel