Airport Transferim

Havaalanı Transferi Artık Çok Kolay

Havaalanı Transferi Artık Çok Kolay

            Havaalanından transfer için profesyonel bir firma ile çalışmak işleri kolaylaştırmaktadır. Transferi sağlayan arabanın kaliteli olması, zamanında gelmesi önemlidir. İşinde profesyonel olan firmalar sadece transfer değil müşterilerinin otel rezervasyonlarına ve diğer isteklerine göre akılcı çözümler getirmektedir.

            Şahinoğlu Group, havaalanı transfer hizmeti veren www.airporttransferim.com sitesi on yedi yıllık tecrübesiyle havaalanı transferi yapan müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir firmadır. Yıllık kullandığı araç ve taşıdığı yolcu sayısıyla kendini kanıtlamıştır. İstanbul merkezli çalışan bir firmadır.

            Çeşitli faaliyet alanları vardır. Transfer turizm taşımacılığı yaparak müşterilerini araba bulma derdinden kurtarmaktadır. Ayrıca diğer yolculukları için uçak bileti tedarik etme hizmeti vermektedir. İncoming/outgoing hizmeti vermektedir. Toplantı, kongre organizasyonu yapmaktadır.

            Toplantılar için müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine göre istenilen şekilde mekân bulmak ve gerekli organizasyonlarını yapmak, incentive hizmeti yapmaktadır. Filosundaki kaliteli arabalarla şehir içi turları yerli ve yabancı turistler için yapılmaktadır. Nasıl bir tur isteniyorsa İstanbul'da turlar yapılmaktadır.

            Ayrıca kültür turları yapmaktadır, müşterilerinin arabaya olan bütün ihtiyaçlarını karşılar, kültür turlarıyla bulunduğu yerin kültürünü tanıtma ve tarihi yerlerini gösterme, rehber eşliğinde keyifli turlar yapmaktadır.

            Bunların yanı sıra hac ve umre turları düzenlemektedir. Bu şekilde müşterilerinin kalite ve konforunda, rahatlıkla hac ve umreye gitmeleri ve güvenli bir şekilde gidiş dönüşleri sağlanmaktadır. Ayrıca vize işlemlerini yapmaktadır, böylece müşterilerini vize almak için neler yapması gerektiği gerekli belgeler ve süreç konusunda aydınlatır ve müşterilerinin bürokratik süreçle uğraşma derdinden kurtarır.

            Vize işlemleri sıkıntılı ve uğraştıran süreçtir, müşterilerinin işini kolaylaştırmayı ilke edinen firma bu konuda bir problem yaşamadan stressiz bir şekilde vize işlemlerini tamamlar ve vize almayı sağlar. Şehirlerarası taşımacılık hizmeti de vermektedir. Medikal sektöründe de hizmet veren firma medikal malzeme üretimi yapmaktadır.

            Profesyonel işinde uzman kadrosuyla yaptığı işlerde özenli bir çalışma sürdürmektedir. Yazılım, Ar-ge çalışmaları yapmaktadır. 267 Firma teknolojiyi takip etmekte ve işlerinde son teknolojiyi kullanmaktadır, yenilikleri takip etmektedir. Turizm sektöründe uzman kadrosuyla ekip ruhuyla birbiriyle uyumlu çalışanlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Bunu sağlamak içinde müşterileriyle iyi bir iletişim kurmaktadır.

            Yasalara uygun çalışmayı ilke edinmiştir. Transfer için kullandığı araçlar çeşitlidir, hizmetin çeşidine göre en uygun araçlarını tahsis etmektedir. Otomobil, Mercedes Vito, minibüs, midibüs, otobüs kullanmaktadır. Rezervasyonu transferden sekiz saat önce yapmak yeterlidir, firma müşterilerine bu kadar kısa sürede istediği özellikle arabayı havaalanı transfer için tahsis etmektedir, araç sayısı ve seçeneği oldukça zengindir.

            Müşterilerini havaalanında karşılamaktadır, müşterilerini telefonla arayarak iletişim kurmakta ve zamanında karşılamaya özen göstermektedir. İş veya dış hatlarda personel isim kartıyla beklemekte ve eşyaların araca taşınması konusunda yardımcı olmaktadır.

            Eğer müşteri rezervasyonunu iptal etmek istiyorsa bunu Anadolu yakası için 3 saat önce firmaya bildirmesi gerekmektedir. Önceden rezervasyon almadan da müşteri hizmetleri numarası aranarak havaalanı transfer için istekte anlık olarak bulunmak mümkündür, firma çözüm üretmeyi ilke edinerek en uygun arabayı müşterisine zamanında ulaştırmaya gayret göstermektedir.

            Firmanın ana merkezi Zeytinburnu’nda bulunmaktadır. Firmanın referansları oldukça güçlüdür. Turizmle ilgili kendini geliştiren ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş firma acil plansız transfer işlerinde müşterilerine yine de kaliteli hizmet vermektedir. Firmanın internet sitesinden de transfer için rezervasyon yaptırmak mümkündür.

            Bekleten değil bekleyen taraf olmaya özen gösteren firma asla müşterilerini bekletmemekte ve onların rahat bir tatil yapmalarına yardımcı olmaktadır. Zaman ve saygınlık kazandıran firmadır, zamanın en etkin şekilde kullanılması için özen gösterir ve çalışma arkadaşlarını da bu yönde çalışması için teşvik eder.

Etiketler

21.01.2015 09:21:03
Geri Gel