Airport Transferim

Havaalanı Transferi Artık Çok Kolay

Havaalanı Transferi Artık Çok Kolay

            İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek oldukça zordur. Trafik sıkışıklığı, park sorunu ve bunun gibi daha birçok sorunla karşılaşmak mümkündür. Havalimanında şehrin daha dışına doğru bir alanda olduğu düşünülürse uçak yolculuğundan sonra transfer işi bir sorun olarak durmaktadır. Ancak bunun için transfer firması kolaylığından faydalanmak mümkündür. Araştırma yaparak firma seçmek güvenilir bir firmayla transfer gerçekleştirmek gerekir aksi takdirde yolculuk yorgunluğuna birde transfer aksaklıkları eklenmiş olur ve seyahat işkenceye dönüşebilir.

            Bunun için işini zamanında ve disiplinli bir şekilde yapan müşterisinin hiçbir şekilde zamanını çalmayan, sıcak ve güler yüzlü, kibar transfer elemanıyla hizmet veren bir firmayla organizasyon yapmak gerekir, aksi takdirde kötü bir hizmet için çok paralar harcamak gerekebilir. Yılların uzmanlığıyla işini yapan www.airporttransferim.com firması transfer alanında kendini kanıtlamış ve her geçen gün taşıdığı kişi sayısını artırmaktadır.

             Sabiha Gökçen Havaalanı transfer için başka bir firmayla anlaşmaya gerek yoktur. Çünkü istenilen nitelikteki aracı sağlayarak müşterisini bekletmeden transferi bu firma gerçekleştirmektedir. İnternetten randevu almak mümkündür. İniş saati ve diğer kriterler belirtilerek rezervasyon kaydı oluşturulabilir. Ayrıca telefonla da müşteri hizmetlerinden bilgi almak mümkündür. Transferden en az sekiz saat önce rezervasyon yapmak akılcı olur çünkü İstanbul trafiği düşünülmelidir.

            Ancak daha önce rezervasyon yaptıramamış müşterilerine de mümkün olan en kısa zamanda uygun araç temin etmekte ve transferini gerçekleştirmektedir, uzman kadrosu uyum içinde ve birbiriyle irtibat halinde hizmet vermektedir. Ekip ruhuyla çalışan firma müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Transfer konusunda en pratik ve akılcı çözümleri sunmaktadır. Müşterilerini park sorunu ve diğer trafik sorunlarıyla muhatap etmeden keyifli bir yolculuk yapmalarını sağlamaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer işi bu firma ile çok kolay olmaktadır. İstenirse daha önce belirtilerek bebek koltuğu ile müşteriler alınmaktadır. Saha önce bebek olup olmadığı belirtilmelidir. Sedan ve lüks sedan araçlarla transfer yapılır ve bagaj sorunu yoktur yeterince alana sahip arabalar kullanılarak transfer gerçekleşir.

            Eğer rezervasyon iptali için başvurulacaksa bu en az üç saat önce söylenmelidir, İstanbul trafiği göz önünde bulundurulmalıdır. Müşterilerini isim panosuyla uçak iniş saatinde karşılayarak ve telefon irtibatı kurarak hiçbir riske mahal vermeden karşılamaktadır. Böylece zamanı iyi değerlendirir ve hiç bir aksaklıkla karşılaşmadan müşterisini alarak hedefe ulaşmaktadır. Zamanında ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlar ve her seferinde müşteri bu firmayla transferini istemektedir. Sabiha gökçen havaalanı transfer işi uzman elemanlarla trafik kurallarına uyularak müşterisinin sağlığını hiçbir şekilde tehlikeye atmadan gerçekleştirilmektedir.

            Firma 1994 yılından bu yana bu sektörde hizmet vermekte teknolojiyi sürekli takip etmekte ve bunu verdiği hizmete yansıtmaktadır. Bu şekilde konforlu bir yolculuk için gerekli altyapıyı hazırlamıştır. Müşteri hizmetleri ise telefonda sorulan bütün sorulara cevap vermekte ve müşteriler için en akılcı çözümü sunmaktadır. Artık havalimanı transferi sorun değildir. Güvenle seyahat edilebilecek firma oldukça fazla kişinin transferini gerçekleştirmiştir. Rezervasyonda koşulları müşteri belirler ve firma müşterilerinin beklentilerini karşılar, sorunsuz bir şekilde istenilen hedefe ulaşmak için bu firma tercih edilebilir.

             Çok paraya gerek duymaksızın bu firmayla istenilen hedefe transfer yapılabilir. İstenilen sayıda yolcu için araç mevcuttur, Minibüs vito ve diğer gerekli büyüklükteki araçlar vardır ve internet sitesinde bu araçların konforu ve rahatlığını sağlayan bütün özellikler ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Otomobiller son teknolojiyle donatılmıştır. Havalimanı transferini keyifli bir hale getiren firma tekrar tekrar müşterilerine hizmet vermenin keyfini yaşamaktadır.

Etiketler

30.01.2015 09:21:55
Geri Gel