Airport Transferim

HAVAALANI TRANSFERİ SANDIĞINIZDAN DAHA FAZLA SORUMLULUK İSTEYEN BİR İŞTİR

HAVAALANI TRANSFERİ SANDIĞINIZDAN DAHA FAZLA SORUMLULUK İSTEYEN BİR İŞTİR

             Saatlerce yaptığınız uçak yolculuğunun en keyifli yanı havaalanı transfer uygulamasıdır. Çünkü uzun saatler yaptığınız uçak yolculuğunuzdan sonra bir de varacağınız yere ulaşmak için taksi ya da herhangi bir toplu taşıma aracıyla uğraşmak yerine bu uygulama ile rahatça yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Takdir edersiniz ki, havaalanları yerleşim merkezlerine uzak bölgelere yapılır genelde dolayısıyla bir transfere ihtiyacınız mutlaka olacaktır. Bununla ilgili faaliyet gösteren birçok firma vardır ancak her birinin işini tam anlamıyla gerektirdiği gibi yaptığını söylemek zor. Bir transfer firmasının sizin uçağınızın kalkış saatinden iniş saatine kadar hatta sizin havaalanını terk etme sürenize kadar her detaya hâkim olması gerekir ki, siz alandan çıktığınızda transfer aracını beklemeniz yerine onun sizi bekliyor olması için. Zaten olması gereken de budur.

                 Bu sektörde faaliyet gösteren firmalar arasından sıyrılan ve kalitesi ve sunduğu hizmet anlayışı sayesinde her zaman en çok tercih edilen olan Airport Transferim firması bu konuda gerçekten sektöre yeni bir bakış açısı kazandırdı. Benimsediği hizmet anlayışı ve müşterisine yansıttığı kalite çizgisi ile her anlamda öncü olmuş bir firmadır. Havaalanı transfer uygulamalarında son derece titiz davranarak kendilerini tercih eden müşterilerini de asla pişman etmeyen hatta tam tersine yeniden onları tercih etmeleri için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Uçak yolculuğunu ile ilgili her detayı paylaştığınız transfer firması yaşanabilecek her türlü rötar ya da herhangi bir aksamaya karşı her zaman hazırlıklı olmalıdır ve her ne olursa olsun bekleyen taraf onlar olmalıdır. İletişim bilgilerinizin de bulunduğu firmadan sizi alacakları yere geldiklerinde mutlaka size haber verip bilgilendirmeleri gerekir, transferinizi gerçekleştirecek olan şoförün de iletişim bilgileri ve ismi sizde de bulunacaktır.

Havaalanı transfer işlemleri kulağa çok basit ve sıradanmış gibi görünse de aslında büyük sorumluluk gerektiren bir iştir. Yani siz acil bir iş görüşmesi ya da acilen yetişmeniz gereken bir ziyaret için uçakla başka bir şehre gitmiş olabilirsiniz ancak transferinizi gerçekleştirecek olan araç olması gereken yerde yok. Daha da kötüsü profesyonelliğe hiçbir şekilde sığmayacak bir hareketle iletişim bilgilerinin sizinle paylaşılmadığınız düşünsenize. Kimi arayacağınızı bilmiyorsunuz, ulaşımınızı nasıl sağlayacağınızı bilmiyorsunuz hatta yabancı olduğunuz bir şehirdesiniz kimseyi de arayamıyorsunuz. Bunlar çok can sıkıcı durumlardır. Bu nedenle bu firmada o tarz sorunlar yaşamaz hatta onları tercih ettiğiniz için kendinizi şanslı bile adledebilirsiniz. Transfer firmanızı seçerken onların bu alandaki tecrübeleri ve referanslarına da dikkat etmelisiniz. Firmanın referansları ne kadar güçlü ise, o kadar ciddi ve hassas çalıştıklarını gösterir ki bu bir müşterinin isteyebileceği yegâne özelliktir.

                 Tabii birde transferin gerçekleşeceği aracın temizliği ve güvenliği de söz konusudur. Hele ki gitmek istediğiniz nokta havaalanına oldukça uzak bir yerdeyse, aracının hijyeni daha da önem kazanmaktadır. En azından iki saat yolculuk yapmanız gerektiğiniz düşünürsek içinde sigara içilmiş ve yeterince temizlenmemiş bir araçta bu iki saat size iki gün gelebilir. Birde kokulara ve tozlara karşı ekstra hassasiyeti olan biriyseniz işiniz daha da zor olacaktır.   Bu nedenle bahsettiğimiz bu firmanın bu konuda sunduğu üst düzey hizmetler sayesinde hijyeninden emin olduğunu kadar güvenliğinden de emin olabilirsiniz. Çünkü düzenli olarak bakımları yapılan araçlar ile hizmet verildiği gibi, son derece donanımlı, yollara hakim ve prezantabl şoförler ile çalışılmaktadır. Güvenliğiniz firmanın önceliği olmakla birlikte iyi anlamda aklınızda kalmakta hedefleri arasındadır. Amaçları sizin seçiminizden dolayı pişman olmamanızı sağlamak.

Etiketler

09.01.2015 09:18:51
Geri Gel