Airport Transferim

Havaalanı Transferinde Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetin Tek Adı

Havaalanı Transferinde Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetin Tek Adı

 

Müşterilerimize araç kiralama konusunda hizmet verdiğimiz gibi, transfer konusunda da gerekli olan hizmet profesyonel olarak verilmektedir. Her türlü araç modelini bünyesinde bulunduran firmamız, bu işi geçmişten geleceğe doğru güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Firma vizyonu arasında yer alan müşteri memnuniyeti ilkesine özen göstermiş ve bunu çalışma ilkesi olarak benimsemiştir. Her zaman doğru güvenilir adres olmayı başarmış ve müşteri kitlesini gün geçtikçe arttırmayı başarmıştır. Hizmetlerimizden biri olan transfer işlemi profesyonel çalışma kadromuz tarafından büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirilmektedir. Müşterileriniz, misafirleriniz araç ile karşılanarak gerekli özen içerisinde transfer edilir ve bu işlemler ekonomik fiyat ile size sunulur. 

    Özellikle Sabiha Gökçen havaalanı transfer işlemini gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz, kurumsa müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek, gerekli bilgileri paylaşmaları gerekmektedir. Misafirlerinin saat kaçta havaalanında olacakları bilgisi verilmeli veya misafirlerinin hangi noktadan alınıp nereye bırakılacağının bilgisi paylaşılmalıdır. Bilgiler paylaşıldıktan sonra profesyonel şoförlerimiz son model araçlar ile bulunduğunuz noktadan misafirlerinizi alır ve ilgili havalimanına transfer işleminizi gerçekleştirir.

     Tüm bu hizmetler kurumsal olarak size sunulmaktadır. Herhangi bir olumsuz durum veya tutum ile karşılaşırsanız size özel müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Her zaman yenilikçi bir iş akımını benimseyen firmamız siz müşterilerimizin rahatlığını düşünmekte ve bundan dolayı bünyemizde son model araçlar bulundurmaktadır. Özellikle Sabiha Gökçen havaalanı transfer işlemi sırasında araçlarımız konforlu olup, son model ve temiz araçlardır.
  

 Sabiha Gökçen havaalanı transfer ile ilgili daha fazla geniş bilgiye ulaşmak ve firmamızı daha yakından tanımak isteyenler için özel olarak hazırlanmış olan http://www.airporttransferim.com/ web sayfasını ziyaret edebilirler. Araç fiyatları hakkında geniş bilgiye ulaşabilir ve son model araçları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca hizmet ağımız her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir. Bundan dolayı vermiş olduğumuz hizmet ağı kaliteyi doğurmuş ve daima kaliteden ödün vermeden araç kiralama hizmetini yürütmüştür. Hem araç kiralama hem de transfer işlemleri büyük bir özveri ve çalışma disiplini içerisinde yürütülmekte ve sizinle buluşturulmaktadır. 

 

Etiketler

11.04.2015 17:14:29
Geri Gel