Airport Transferim

Havaalanı Transferinde Kalitenin Adresi

Havaalanı Transferinde Kalitenin Adresi

Tatilin yapılması gereken organizasyonlarından biride havaalanından transfer edilme işidir. Yorgun bir şekilde yolculuk sonrası roblem yaşamadan transfer yapılması gerekmektedir. Bunun için işini özenli yapan bir firmayla çalışmak gerekmektedir.  

http://www.airporttransferim.com/ havaalanı transfer konusunda lider bir firmadır. Firma disiplinli çalışmasıyla olması gereken amanda havaalanından misafirini karşılamaktadır. İsim kartıyla uçak inmeden beklenmektedir. 

Ayrıca cep telefonuyla irtibatta kurulmaktadır. Sorunsuz bir şekilde müşteri havaalanından transfer yapılmaktadır. Müşteri park sorunu gibi sorunlarla uğraşmadan ve stres yaşamadan oteline götürülmektedir. Havaalanı transfer için firmanın internet sitesinden rezervasyon yaptırmak mümkündür. Kaç kişi olacağı, uçak iniş tarihi belirtilerek rezervasyon yaptırılır. Ayrıca transfer yapılan araçlar ve özellikleri belirtilmiştir. İstenilen aracı seçmek mümkündür. Müşterilerinin beklentilerini karşılamayı hedefleyen firma rezervasyon 

yapılmasa da o dönem uygun olan bir araçla müşterisine hizmet vermektedir. İşinde profesyonel olan firma acil durumlarda akılcı çözümler üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. 

Önceden yapılan rezervasyonları iptal etme imkânı bulunmaktadır. Ancak birkaç saat önce iptal edilmesi uygun olmaktadır. Uzun zamandır turizm ve transfer sektöründe hizmet veren firma araçlarının kalitesiyle kendini göstermektedir. Araç adedi oldukça müşterilerine geniş seçenek imkânı sağlamaktadır. Uzman ekibiyle hizmet veren firmanın personeli nazik ve güler yüzlüdür. Nezih bir ortamda konforlu ve rahat bir yolculuk sağlanmaktadır. 

Güvenilirlik firmanın temel ilkesidir. Müşterilerinin azami güvenli bir şekilde havaalanı transferi sağlanmaktadır.

 Müşterilerinin isteklerini ön planda tutan firma müşteri hizmetleri telefonundan istenilen bilgiler verilmektedir. Evcil hayvanlarıyla seyahat eden müşteri için uygun araçları bulunmaktadır ve rahatlıkla transfer yapılmaktadır. Müşterilerin on altı yaşını geçmiş çocukları aileleri olmadan yalnız başına transfer edilmektedir. Bebeği olan müşteriler için bebek koltuğu bulunmaktadır. Oldukça geniş bagajı olan araçlara sahip olan firma bagajların taşınmasında problem yaşamamaktadır. 

 Firmanın havaalanında transfer dışında müşterilerine özel hizmetleri de bulunmaktadır. İstenilen adresten özel şoförle alınıp gerekli yere transfer yapmak mümkündür. Firmanın kaliteli arabalarıyla transfer yapılarak saygınlık ön planda tutulmaktadır. Arabalar çok konforludur. Klimalı, rahat, deri koltuklu ve teknolojinin son ürünleri olan araçlar kullanılmaktadır. Prestijine uygun araçlarla transfer isteyen müşterilerin

Etiketler

05.02.2015 17:16:01
Geri Gel