Airport Transferim

Havaalanı Transferinde Özel Hizmet

Havaalanı Transferinde Özel Hizmet

             Havayolları ile yurtiçinde veya yurtdışından gelen yolcuların havalimanından transfer işlemi için hizmet veren http://www.airporttransferim.com/ firması müşterilerine kalitesiyle özel hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardır turizm ve transfer sektöründe hizmet veren firma şimdiye kadar birçok kişiyi taşımıştır. Araç sayısı ile rakiplerinde önde olan firmanın araçları oldukça kalitelidir. Son model araçlar kullanılmakta içerisinde son teknoloji bulunmaktadır. Araçlarda klimadan son model müzik sistemi rahat koltuklar bulunmaktadır.

            Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer hizmeti veren firma müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutarak istediği hizmeti sunmaktadır. Havaalanından transfer için internet sitesinde rezervasyon yaptırmak mümkündür. Gelinecek gün ve kişi sayısı belirtilerek pratik şekilde rezerve yaptırılabilir. Ayrıca istenilen araç seçimi yapılabilir. İnternet sitesinde araçlar konusunda bilgi mevcuttur. Havalimanından park ücretiyle park yeri problemleriyle uğraşmadan yolculuk yapmak mümkündür.

            Sabiha gökçen havaalanı transfer hizmeti verilirken çeşitli araçlar kullanılmaktadır. Otomobil, vito, minibüs, otobüs bulunmaktadır. Araçların markasında Mercedes ağırlıktadır. Sektöründe teknolojiyi yakından takip eden firma araçlarında son teknoloji kullanmaya özen göstermektedir. Araçlar konusunda ve hizmetler konusunda yeniliklere açıktır. Bu sayede sektörde uzun zamandır öne çıkmaktadır ve geniş bir müşteri portföyü bulunmaktadır.

            Profesyonel işinde uzman personellerle çalışan firmada organizasyon rezervasyon ve transfer konusunda herhangi bir aksaklıkla karşılaşılmaz. Müşterilerinin güvenliğini sağlamayı esas amaç edinen firma güvenli bir şekilde yolculuk yapılmasını sağlamaktadır. Müşteriler kesinlikle trafik stresine maruz kalmazlar. Araçta çocuk koltuğu istendiğinde getirilmektedir. Müşterilerin evcil hayvanı varsa sorun değildir. Bunun için araçlarda yer bulunmaktadır.

            Müşteriler rahat ve konforlu bir şekilde yolculuğun tadını çıkarmaktadır. Müşteri hizmetleri servisinden uzman personel tarafından bilgi almak mümkündür. Sabiha Gökçen Havaalanı transfer için havaalanından İstanbul'un istenilen bölgesine gidilmektedir. İstanbul'da istenilen yere giderken bir sorun yaşanmaz araçlarda son teknoloji navigasyon bulunmaktadır.

             Ayrıca tecrübeli personel geniş bir İstanbul bilgisine sahiptir. Müşterilerin isteklerine göre hizmet veren firma acil bir şekilde transfer talebinde bulunduğunda en uygun araç ile hizmet verilmektedir. Sorunlara acil çözümler bulunmaktadır. Yaptığı kurumsal hizmetlerle de tanınan firma kalitesiyle adından söz ettirmektedir. Ayrıca uygun fiyat politikası ile hizmet verilmektedir. 

Etiketler

03.03.2015 10:40:37
Geri Gel