Airport Transferim

Havaalanı Transferinde Size Özel Vip Hizmet

Havaalanı Transferinde Size Özel Vip Hizmet

Araç kiralama hizmetini kurumsal olarak veren firmamız her yenilikçi ve müşteri odaklı olarak hizmet vermekle beraber, tüm çalışanlarımızla beraber müşteri memnuniyetini çalışma ilkemiz kabul ederek hizmet vermekteyiz. Son model araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin yanında yer alıp her zaman güler yüzlü hizmeti sunmaktayız. Ayrıca araçlarımızın konfor oranı oldukça yüksek ve temiz olarak size teslim edilmektedir. Firmamızdan istediğiniz gün sayısınca araç kiralama yapabilirsiniz. İsterseniz araçlarımız bulunduğunuz yere kadar teslim edilmektedir. 

    Tüm bu hizmetler size ekonomik fiyat politikası içerisinde sunulmaktadır. Firmamız müşterilerini düşünen ve kaliteli hizmet almaları için daime yenilikçi çözümlere üreten kurumsal yapıya sahip bir firma olarak hareket etmektedir. Hizmetlerimiz içerisinde transfer işlemi de öncelikli olarak yapılmaktadır. Bunun için ayrı bir birim oluşturulmuş ve bu doğrultuda hizmet vermektedir. Sabiha Gökçen havaalanı transfer hizmeti ile siz müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet ile yanınızda yer almaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir ve gerekli olan bilgileri paylaşabilirsiniz.
    

Sabiha Gökçen havaalanı transfer hizmeti ile misafirleriniz havalimanında özel olarak karşılanır ve istediğiniz adrese hızlı ve güvenilir bir biçimde transferi gerçekleştirilir. Kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyeti öncelikli olarak yapılan bu hizmet size ekonomik fiyat anlayışı ile sunulmaktadır. Bu hizmetimiz profesyonel çalışma kadromuz tarafından verilmekle beraberi tüm çalışanlarımıza müşteri memnuniyeti eğitimi belirli aralıklarda verilmektedir. Siz de bu hizmetlerimizden en üst seviyede yararlanabilir ve misafirlerinizin transfer işlemlerini yaptırabilirsiniz. 

  

 Daima yenilikçi iş akışını üstlenen firmamız, en üst kadrodan, en aşağı kadroya kadar müşteri memnuniyeti içerisinde faaliyetlerini yürütmektedirler. Ayrıca kaliteden ödün vermeden çalışan firmamızdaki tüm araçlar son model olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz hakkında geniş bilgi sahibi olmak ve araçlarımızı görmek için özel olarak hazırlanmış olan http://www.airporttransferim.com/ web sayfamızı ziyaret edebilir ve yeniliklerden, kampanyalardan haberdar olabilirisiniz. Ayrıca Sabiha Gökçen havaalanı transfer hizmeti ile ilgili bilgilere de erişim sağlayabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak isterseniz ilgili departmanımızla iletişime geçebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. 

 

Etiketler

13.04.2015 17:28:25
Geri Gel