Airport Transferim

HAVAALANI TRANSFERİNİN İLK KURALI, BEKLETEN DEĞİL BEKLEYEN TARAF OLMAKTIR

HAVAALANI TRANSFERİNİN İLK KURALI, BEKLETEN DEĞİL BEKLEYEN TARAF OLMAKTIR

 İşte uçak yolculuklarının ayrılmaz bir parçası olan havaalanı transfer işlemleri. O kadarda önemli mi diye düşünüyorsanız hemen söyleyelim evet hatta sandığınız daha önemli ve konforlu bir ulaşımdır. Çünkü saatler süren bir uçak yolculuğunun ardından, birde havaalanından gideceğiniz noktaya nasıl varacağınızı düşünmek, tahmininizden katbekat fazla tutacak olan taksileri mi tercih etmek ya da bir toplu taşıma ile ne kadar süreceğini bilmediğiniz bir yolculuk daha yapmak mı istersiniz. Ya da tüm bunları bir kenara bırakarak önceden ayarladığınız bir transfer firmasının aracı ile alandan çıktığınız anadan itibaren sizi bekleyen size özel aracınız ile güvenli ve konforlu bir transfer yolculuğu gerçekleştirmek mi? Havaalanlarında bu anlamda faaliyet gösteren birçok firma vardır ancak birçoğu da bu işi yapmış olmak için yapmayı tercih edenlerdendir. Önceden iletişime geçmiş olmanıza rağmen, rezervasyonunuza rağmen aracınızın hazır olmadığını görmek yorucu bir yolculuğun ardından sinirlerinizi daha fazla bozmaktan başka bir işe yaramayacaktır.
Airport Transferim firması ile bu riskleri sıfıra yakın bir seviyeye indirebilir hatta neredeyse ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü firma ile iletişime geçip uçuş bilgilerinizi verdiğiniz andan itibaren aracınızın hazır olduğunu bilmelisiniz. Her türlü rötar ya da gecikme durumuna karşı hazırlık olan firma, çalışanları tarafından sizin uçağınız ile ilgili bilgileri uçuş panosundan havaalanı yöneticileri tarafından paylaşıldığı andan itibaren anbean takip etmektedirler. Amaç sizi bekletmek değil, sizi bekliyor olmaktır. Bu anlayışla hizmetlerine devam eden firma, uzun yıllardır havaalanı transfer sektöründe olduğundan edindiği tecrübe birçok firmaya göre daha fazladır ve tecrübe bazen her şeyden daha kıymetlidir. Ayrıca müşterilerine ilk anda güven duygusunu oluşturan olgu da tecrübeleridir. Düzenli olarak bakımları yapılan, hijyenik ve konforlu araçlarla transferleriniz gerçekleştirildiği gibi aynı zamanda işine hakim ve tecrübeli şoförler tarafından araçlar kullanılmaktadır. 
     Yolculuğunuzdan önce firmanın iletişim bilgilerinden günün her saati arayabileceğiniz müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğiniz takdirde onalar sormak istediğiniz tüm sorularınızı sorabilir aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan transfer aracınızın ayarlanmasını isteyebilirsiniz. Uçağınız kalkış ve iniş saatlerini bildirdikten sonra sizinle paylaşılacak olan nerede ve kimin sizi bekleyeceği bilgilerini not edip yolculuk sırasında yanınıza almanızda fayda var. Çünkü havaalanı transfer işleminizi gerçekleştirecek olan şoförün adını ve iletişim bilgilerini biliyor olmanız havaalanı çıkışında herhangi bir kargaşa yaşanmasına engel olacaktır. Birbirinizi kolayca bulabilmeniz açısından bunlar önemli ayrıntılardır.
     Son derece yollara hakim, prezantabl ve güler yüzlü şoförleri ile sizlere hizmet vermeye devam eden firma, düzenli olarak bakımları ve temizliği yapılmış olan araçları ile de siz değerli müşterilerine üst düzey bir hizmet sunmaktadır. Güvenli ve konforlu bir transfer süreci yaşamak için doğru adreste olduğunuzu bilmeniz gerekir. 

     Transfer süreci her ne kadar kısa bir süreç olsa da, önemlidir. Transferinizi gerçekleştirecek olan firmayı seçerken elbette ki tecrübesi ile birlikte referanslarını da incelemenizde fayda var. Ne kadar güçlü referansları var ise, bu işte o kadar başarılılar demektir. Araçlarını hangi sıklıkta yeniledikleri, eski mi yoksa yeni mi araç kullandıkları v.s. gibi birçok ayrıntı sizin karar vermenizi etkileyecektir. Bu bağlamda faaliyet gösteren firmalar arasından seçiminizi size uygun yönde kullanabiliyor olmanız, içinizi de rahat ettirecektir. En azından uçaktan indiğiniz andan itibaren siz bavullarınız teslim alana kadar, aracınızın çıkış kapısında sizi bekliyor olması ve çıktığınız gibi transfer aracınıza binerek yolculuğunuzu tamamlayacak olmanız profesyonelleri tercih etmenizin bir getirisi olacaktır.

Etiketler

10.01.2015 14:30:19
Geri Gel