Airport Transferim

Havaalanı Transferle Uçmak Artık Çok Kolay

Havaalanı Transferle Uçmak Artık Çok Kolay

            Havayolları insanların genel olarak tercih ettiği bir ulaşım türü olmuştur son yıllarda. Bunda artan rekabet ortamı sonucu firmaların kampanyalara gitmesi de etkili olmuştur. Biletinizi erken zamanlarda almanız durumunda otobüs fiyatına bir şehirden bir şehre gidebilmekteseniz.

             Peki, havayollarında en çok neye ihtiyacımız var? Özellikle iş adamları sürekli yolculuk yapmakta. Her şehirde özel araç bulamamaktadırlar. İstanbul da iş açısından çok gelişmiş bir metropol şehir. Bu alanda en çok ihtiyaç duyulan şey yolcu transferi yapan firmalar. Şahinoğlu Grup bu noktada sizlere yardımcı olan bir transfer firmasıdır.

            Hizmetleri http://www.airporttransferim.com/ adlı internet sitesinden yapan firma Havaalanı Transfer deyince akıllara gelen ilk firmadır. Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma için önemli olan müşteri güvenliğidir. İstanbul da Havaalanı Transfer yapılacak iki havaalanı vardır.

            Bunlardan biri Sabiha Gökçen Havaalanı diğeri de Atatürk havaalanıdır. Sizler Havaalanı Transfer öncesinde hangi havaalanına saat kaçta ineceğinizi söyleyecek gerisini firmaya bırakacaksınız. İstekleriniz doğrultusunda araç hazırlayan firmaya ödemelerinizi kredi kartı öncesinden yapıyorsunuz. Acil durumlar dışında transferden 8 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı yapmaktasınızdır.

            Size şoförlerin telefon numarası verilecek ve indiğinizde şoförle direkt olarak iletişime geçebileceksiniz. Rezervasyonlarınızı iptal etmek istediğinizde ise Sabiha Gökçen 'de üç saat Atatürk Havaalanı'nda ise 2 saat öncesine kadar haber vermelisiniz. Araçlara çocuklu binmek istediğinizde bu durumu bildirmeniz yeterli. Çünkü yasalarımız gereği 6 yaşından küçük çocukları taşırken araçlarımızda çocuk koltuğu bulundurmak zorunlu.

             Şimdi de sizlere firmanın araçlarını tanıtmak istiyorum. Araçlar gruplara ayrılmaktadır. Sedan araçlar 4 yolcu kapasitelidir. Deri döşemeli koltuklar vardır ve araç tam otomatik klimalıdır. Dizel ve tam otomatik vitesli araçlarda ekranlı cd ve radyo çalar da bulunmaktadır. Mercedes Vito lar ise VİP özelliği taşımaktadır.3+2 kişilik kapasiteye sahiptir araç. Full donatıma sahiptir. Araç içinde buzdolabı, çay-kahve makinesi bulabileceksiniz. Araç rahat bir yolculuk yapma amacınız için dizayn edilmiştir. Bu iki aracın dışında kalabalık bir grupla geliyorsanız minibüs, midibüs ve otobüslerle de gelebilmektedir firma.

             Firmanın en büyük amacı yolculuğunuzun güvenli bir şekilde bitmesidir. Bunun için şoförler özel olarak yetiştirilmiştir. Kalifiyeli elemanlardan kurulu kadrosuyla unuttuğunuz eşyalar her zaman güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Etiketler

03.03.2015 10:40:38
Geri Gel