Airport Transferim

Havaalanı Transferlerinde Güvenilir Ve Rahat Hizmet

Havaalanı Transferlerinde Güvenilir Ve Rahat Hizmet

            Ülkemizde havayolu ulaşımına yapılan yatırımlar sayesinde insanlar havayolu ulaşımını daha çok kullanır duruma gelmiştir. Bir şehirden başka bir şehre ya da bir ülkeden başka bir ülkeye karayolundan saatlerce hatta günlerce süren yolculuk yapmak yerine, havayolunu kullanarak birkaç saat içinde gidilmek istenen yere rahat bir şekilde ulaşma imkânı olmuştur. Ancak şehirlerin dışında inşa edilmiş olan havaalanları şehir merkezine gidecek olan kişilere taksi sorunu ya da şehir içi servis sorunu sıkıntısı da yaşatmaktadır. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için havaalanına indiğinizde ya da havaalanına gideceksiniz İstanbul alan transfer seferlerimizi tercih edebilirsiniz.

            Havaalanı transferleri genel olarak yolcularımızı ister iş yerlerinden ve evlerinden alarak havaalanlarına, isterlerse havaalanlarından alıp ev veya iş yerlerine götürme işlemini yapmaktayız. Bu transfer işlemleri havayolu ulaşımını fazla kullanmayanlar için fazla önem teşkil etmeyebilir. Ancak sıklıkla iş seyahati yapanlar ya da tatil için bir başka şehirlere gidenler için avantajlı bir durumdur. Tatil yapmak için bir başka şehre gidenler eğer ki otel havaalanına uzaksa ve nasıl gideceğini de bilmiyorsa İstanbul alan transfer uygulamasıyla hiçbir sorun yaşamadan gideceği otele gidebilmektedir.

            Bu sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar işini ciddiyetle yapmayıp insanları mağdur etmektedir. Oysa bizim çalışma prensiplerimiz arasında müşterilerimizi asla mağdur etmeme durumu vardır. Yıllar alan tecrübemiz ile sayesinde bizi tercih etmeniz durumunda sizleri uçağınız havalimanına inmeden önce ekiplerimiz araçlarıyla birlikte hazır beklemektedir. Alan transferini kullanmak istemeniz durumunda bizimle irtibata geçerek sizlerden uçak numarası, geliş saatlerinizi ve gidiş saatlerinizi, tüm iletişim ve kimlik bilgilerinizi alarak ve şirketimizin sizin için görevlendireceği aracın plaka numarası, şoförün numarası ve ismini size bildirerek aramızdaki iletişim aksaklığı problemine karşı önlem alıyoruz.

             Sizleri havalimanında özel olarak karşılayan ekiplerimiz siz yorulmayın diye valizlerinizi de taşıyarak araca getirmektedirler. Aracımızda sizlerin sıkılmaması için uydu kanallarını izleyebileceğiniz televizyon, canınızın kahve çekmesi durumunda hazır bulundurulan kahve makinesi, canınız soğuk içecekler isterse diye buzdolabından ikramlarımız eşliğinde yolculuğa başlayabilirsiniz. Profesyonel olan şoförlerimiz sizleri en kısa sürede gitmek istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

            Ne trafik çilesi ne de nasıl gideceğim endişesi yaşamadan en güvenilir şekilde transferlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Otomobillerimizin yanında turistik seyahat, iş toplantıları için gelen müşterilerimiz için hem küçük hem de büyük otobüslerimiz bulunmaktadır. Otobüslerimiz 31+1 ve 27+1 yolcu kapasiteli olup klimalı, buzdolabı, internet, raflı dolapları bulunmaktadır. Yine dilediğiniz zaman çay ve kahve içebileceğiniz makinelerde bulunmaktadır. 

            Rezervasyon yaptırmak isterseniz en az 8 saat önceden yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon yaptırmadan önce bizimle ilgili detaylı bilgi alabilmek için www.airporttransferim.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sahip olduğumuz araçları tek tek ve çok detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Rezervasyon işlemlerini yaptıktan sonra sizlere sunduğumuz ödeme şekli olarak iki seçenek sunmaktayız. Sahibi olduğumuz hesap numaralarına havale edebilir ya da kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz ücretlerde otoyol ve köprü geçişleri de içerisinde yer almaktadır.

                 Ekstra ücret olarak yaptırmış olduğunuz rezervasyonları iptal ettirmek istediğinizde iptal bedeli alır ve havaalanlarında yarım saati geçen beklemelerde de ekstra ücretler talep etmekteyiz. İstanbul alan transfer işlemleri sizlere basit gelebilir ancak büyük sorumluluk gerektiren bir işlemdir. Sizin acil olarak yetişmeniz gereken toplantılara ya da acil olarak yetişmeniz gereken randevulara sizleri ulaştırmak bizim en önemli vazifemizdir. Havaalanı transferi, kişiye özel transferler, liman transferi, grup transferi gibi birçok transfer yapma imkânını müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Etiketler

15.01.2015 09:26:23
Geri Gel