Airport Transferim

Havaalanı Yolculuklarında Mucize Rahatlık

Havaalanı Yolculuklarında Mucize Rahatlık

            Uçak yolculuklarımızda havaalanına ulaşım büyük sorun. Gerek misafir karşılamamız gerektiğinde, gerek kendi yolculuklarımız için trafik, araba sorunu, park yeri kâbusu, ücretlendirmeler ve en önemlisi stres yaşamadan havaalanı transferleri yapmak neredeyse imkânsız. Eğer metropollerin en yoğun saatine rastladıysanız bu birçok yoğun stres içeren soruna yol açabilir. Uçağı kaçırmak, toplantıya geç kalmak, check-in saatini geçirmek gibi stresler yaşamaktansa kendinizi güvenli ellere emanet etmek çok iyi bir fikir.

             Özellikle İstanbul bu konuda çok zor bir şehir. İki havaalanı da ters noktalara kurulmuş, trafiğin en yoğun güzergâhı içerisinde. Bunlardan şehir merkezine daha uzak olanı Sabiha Gökçen havaalanı. Başka ülkelerden gelip, trafik nedenli uçak yolculuğu süresinden çok şehir içinde vakit kaybedenlerin sayısı ciddi derecede. Bu konunun kolay ve çok hızlı bir çözümü var. Şehrin kaosunu yaşamadan Sabiha Gökçen Havaalanı transfer hizmeti ile yolculuklarınızı yapabilirsiniz.

            Airport transferim şirketi kişiye özel, liman transferi, grup transferi hizmetlerinin yanında yüksek profesyonellikle sorunsuz şekilde havaalanı transferi de yapmakta. Bulunduğunuz ya da talep ettiğiniz yerden alınıp kontrollü ve güvenli yolculukla havaalanına transferiniz gerçekleştiği gibi, yolculuklarınız sonrasında taksi, kiralık araba stresi yaşamadan, havaalanından alınmanızda mümkün. Şehre uzak noktadaki Sabiha Gökçen Havaalanı transfer hizmeti ile en önemli kazanç olan zaman cebinize kar kalacak. Dakikliği ile bekletilmeden başlayan transfer yolculuğunuzda hiçbir şey düşünmek zorunda değilsiniz.

            Varacağınız noktaya ulaşana dek dinleneceğiniz, stressiz konforlu bir yolculuk mümkün. Bunu gerek kendiniz için gerek misafirleriniz için kolay ve güvenli bir sistem olarak seçebilirsiniz. Bayi toplantıları, iş görüşmeleri gibi iyi ağırlandığına emin olmanız gereken misafirler hususunda içiniz rahat olsun. Kibarlıklarıyla sizi şaşırtacak derecede güler yüzlü şoför kadrosuna güvenebilirsiniz.

            Şahinoğlu Group transfer işlemlerinin yanında kongre ve organizasyon hizmetleri, uçak bileti rezervasyonu, otel rezervasyonları gibi turizm hizmetlerinde uzman. Birçok hizmeti veren şirket havaalanı transfer hizmeti konusunda yüksek profesyonel. Güzergâh seçimi, güvenli yolculuk, toplu ulaştırmalar hizmetlerini rahat içerisinde alabiliyorsunuz. Standart bir yolculuk değil de lüks bir yolculuk talep edenler için araç tercihleri mevcut.

            Kalabalık yolculuklarınız için otobüs, midibüs, minibüs tercih edebilirsiniz. Güvenlik nedeni ile şoförünüz aracı tamamen terk edemese de valizleriniz konusunda size yardımcı oluyor. Konforunuz hedefli her şey düşünülmüş. Araçlar ona göre seçiliyor. Filosu geniş kapasiteli, kadrosu güvenilir bu şirketin hizmetlerini www.airporttransferim.com adresinden inceleyebilirsiniz. Şirket tecrübesi konusunda hep olumlu yorumlar alan, referansları kuvvetli bir şirket.

            Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer hizmetinde sizi ya da misafirinizi karşılayacak personel garantili hizmet vermek adına sizinle muhakkak kontakta oluyor, isminiz yazılı panoyla sizi karşılamadan önce iletişim numaranızdan sizi almaya gelen aracın ulaştığına dair cep mesaj ulaştırılıyor. 3 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etme hakkına sahipsiniz.

            Diyelim ki evcil hayvanınız var ki bu en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri, araca sığacak büyüklükte kafeslerle küçük dostlarınıza hizmet veriliyor. Büyük firmalardan referansları olan 17 yıllık hizmet geçmişiyle Airport Transferim yüksek müşteri memnuniyeti yaşatıyor. Güvenli yolculuklar, kolay güzergâhlar ve rahatlık konusunda incelikli düşünen Airport Transferim şirketinden 7/24 hizmet alabiliyorsunuz. Bütçe standartları ile sizi suiistimal etmeden huzurlu hizmet veren şirket havaalanı transferlerinde vazgeçemeyeceğiniz bir adres olacak.

            Sık sık uçak yolculuğu yapanlar bilir, uçak yolculuğunda yaşatılan lüks ve konfor şehir içinde varış noktanıza ulaşana kadar yorgunluğa dönüşür. İşte Şahinoğlu Group Airport Transferim hizmeti ile bu eziyeti ortadan kaldırıp işinizi kolaylaştırıyor. Konforundan bir kez yararlanmanız farkı anlamanız konusunda yeterli. Yolculuklar hususunda yaşadığınız en rahat deneyim olacak.

Etiketler

29.01.2015 09:34:33
Geri Gel