Airport Transferim

Havaalanına Ulaşmadan Önceki Sıkıntılı Süreç

Havaalanına Ulaşmadan Önceki Sıkıntılı Süreç

    Hava alanına ulaşmak, İstanbul gibi büyük bir kentte saatler süren bir yolculuk sürecini ifade etmektedir. Hal böyle olunca kendi imkânlarınızla hava alanına gitmek isterseniz oldukça yorucu ve sıkıntılı bir sürecin sizi beklediğini unutmamanız gerekiyor. Öyle ki her türlü transfer işlerinizde yanınızda olan ve hava alanına ulaşma yolunda her türlü sıkıntıyı sizin yerinize çeken www.airporttransferim.com ekibimiz, sizlerin hem konforlu hem de ucuz fiyat garantisi ile yolculuk yapmanızı amaçlamaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanı transfer sayesinde siz, sadece son model araçlarımızdan birinde ayağınızı uzatmış televizyonunuzu izlerken, sizi hava alanına kısa sürede ve ev rahatlığında götürmenin gururunu yaşayacağız.

    Transfer işlemleriniz ile ilgili gerekli bilgileri bize vererek sorunsuz bir yolculuk yapmak için hazırlanmaya başlayın. Öncelikle bize, transferinizin tek yön mü yoksa çift yön mü olacağı bilgisini vermelisiniz. Böylece sizi, hava alanına bırakabilir ve döneceğiniz vakit tekrar aynı yerde hazır bekleyerek sizi gideceğiniz yere kadar konforlu bir şekilde Airport transferim kalitesi ile götürebiliriz. Alış yeri bilgisi için sizin araçlarımıza bineceğiniz buluşma yeri bilgisini girmeniz gerekiyor. Bu yüzden nereden bizimle yolculuğa başlamak istediğinizi bu alana girecek ve Sabiha Gökçen Havaalanı transfer sürecine ilk adımınızı bu şekilde atmış olacaksınız.

     Varış yeri bilgisi evinizin, otelinizin ya da belirlediğiniz bir buluşma noktasından kalkış sonucunda ulaşacağınız yolculuğun bitiş noktasıdır. Bu yüzden bu alana gideceğiniz yer bilgisini girmeniz gerekiyor. Bu tercihinizi de belirttikten sonra işin en can alıcı kısmı olan tarih ve saat bilgilerinizi yazmanız gerekiyor. Bu alanı dikkatli şekilde doldurarak belirttiğiniz gün ve saatten birkaç saat önce hazır bulunmamızı sağlayacaksınız. 
  

 Karşılama seçeneği, sizin hava alanından çıkışınız esnasında karşılama isteyip istemediğinizdir. Bu yüzden bu alanı, eşyalarınızın araca kadar taşınması veya sizin için bir elemanımızı göndererek araca kadar eşlik etmenizi sağlayacak uygulama için işaretleyeceksiniz. Karşılama yok seçeneği ile Sabiha Gökçen Havaalanı transfer gününde belirtilen buluşma noktasına kendiniz ulaşacağınız ve sizi aracımızda bekleyen deneyimli ekibimizin karşılamasını sağlayacaksınız. Böylece sorunsuz bir transfer işlemini karşılama seçeneğini de işaretleyerek daha da sorunsuz hale getireceksiniz.

 

Etiketler

12.04.2015 17:28:24
Geri Gel