Airport Transferim

Havaalanından Şehre Ulaşımda Vip Hizmet

Havaalanından Şehre Ulaşımda Vip Hizmet

             Bir organizasyonda eğer uluslararası veya ülke içi seyahat söz konusu ise havaalanı transferi zaruri duruma gelir. Özellikle İstanbul için durun böyledir. İstanbul da 2 uluslararası havalimanı vardır ve ikisi de Yurtdışı çıkışında ve girişinde uğrak yerlerdir. Araç kiralama hizmeti İstanbul için çok tercih edilmez. İstanbul ' un trafiği bunun için yeterli bir sebep sayılabilir.

            Aynı zamanda nüfusa oranla otopark sorunu çok fazla olduğundan en iyi çözüm havaalanı transferidir. Havaalanı transfer hizmetini en iyi ve kaliteli bir firmadan bahsedecek olursak; http://www.airporttransferim.com/ bu alanda uzman ve kaliteli ekibiyle Vip hizmet vermektedir. Vip Vito Transfer hizmeti de verilmektedir. Sadece organizasyon değil kişisel olarak kalabalık misafirlerinizi uygun fiyata vip kalitesiyle karşılayabilme imkânı sunuyor.

            Geniş araç filosuna sahip olan firma Vip Vito Transfer in yanı sıra birçok binek aracıyla ve otobüsleri ile topluluklara tur hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket misyonu ve kalitesi karşısında bu tür organizasyonlarınızda hizmet alacağınız tek yer burası olarak kalacak.

            17 yıldır tur hizmeti veren firma özellikle turizm konusunda Hizmet kalitesini kanıtlamıştır. İstanbul için her iki havalimanından da vip vito transfer hizmeti verilmektedir. Bunun yanı sıra vize işlemleri, uçak bileti, gezi, organizasyon, kongre, davet, hac ve umre hizmeti için vize alımı uygulamasında da yardımcı olabilmektedirler. Yine aynı firma bünyesinde İstanbul içi tur(Adalar, Büyükada) gibi hizmetlerin yanı sıra Boğaz turları da Düzenleyen farklı bir birimi bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul içi tarihi turlar, İstanbul kalkışlı; Nevşehir, Bursa, Çanakkale turları da yapılmaktadır.

            Yine aynı çatı Altında yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alım satımı yapan acentesi vardır. Tatil Planı yapmak için uygun otel rezervasyonunuzu da aynı yerden gerçekleştirebilirsiniz. Vip hizmeti ayırım yapmadan her kesime hitap eden tarzda veren nadir yerlerden biri. Hem gidişte hem dönüşte transfer hizmeti sağlanıyor. Bu hizmeti almadan önce en 8 saat evvel rezervasyon yapılması Şart koşulmuştur. Ödemenizi internetten yapabilme şansınız da mevcuttur.

Etiketler

10.02.2015 10:57:01
Geri Gel