Airport Transferim

Havalimanı Sıkıntısından Kurtulun

Havalimanı Sıkıntısından Kurtulun

    Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un en işlek hava trafiği olan ve neredeyse tüm ülkelerden uçakları ağırlayan kalabalık bir havalimanıdır. Bu yüzden bu hava alanına herhangi bir şekilde işiniz düşerse transfer işlemlerinizi uzman bir firmaya yaptırarak sorunsuz bir yolculuk yapabilirsiniz. Oldukça yorucu ve sıkıntılı geçen bir uçak yolculuğunun ardından hemen evinize ya da otelinize ulaşmak isterseniz; ulaşım sıkıntısını bir kenara bırakacak ve kendinizi Airport Transferim ekibine bırakarak ayaklarınızı uzatıp seyahat etmenin keyfini çıkaracaksınız.

    Sabiha Gökçen Hava alanına iniş yapacağınız tarihi ve saati günler öncesinden bize rezervasyon yolu ile bildirirseniz sizler için araç temin ederek kısa sürede tüm hazırlıkları yapıp beklemeye koyuluyoruz. 
    Kullandığımız araçlar, filomuzda yer alan ve son model tüm donanımlarla donatılmış konforlu araçlardır. Bu yüzden Sabiha Gökçen Havalimanı transfer işlemi için yapılan hazırlık, aracın genel kontrolleri ve temizlik işlemlerinden ibarettir. Çünkü sizin konforlu bir şekilde yolculuk yapmanız, aracın ne kadar vakit geçirilebilir özellikte olduğuna da bağlıdır. 

    Yolculukta bir gecikme ya da arıza yaşanmaması için araçların kontrolleri günler öncesinden uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Ayrıca buluşma yerine ve saatine göre transfer olmadan saatler önce kontroller tekrar edilerek aracın herhangi bir sıkıntı çıkarmaması için çabalanıyor. Zaten araçlar son model olduğu için herhangi bir arıza veya sıkıntı durumu söz konusu olmayacaktır. 
    Sadece genel anlamda tedbir amaçlı olan bu kontroller, siz müşterilerimizin işlerinin yolunda olmasını ve olası bir riske karşı önlem almamızı sağlayacaktır. Sabiha Gökçen Havalimanı transfer için rezervasyon işlemi esnasında sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girmelisiniz. Nereden, nereye kısmına transfer sürecinin başlayacağı ve aracımıza biniş yapacağınız yeri yazmalısınız. 
    

Nereye kısmına ise gideceğiniz yerin adını yazarak onaylamalısınız. Ayrıca dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise transfer işleminin yapılacağı tarihtir. Bu yüzden tarihi ve saati eksiksiz yazarak onaylamanız ve böylece de Sabiha Gökçen Havalimanı transfer rezervasyon işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaksınız. 
    Bundan sonrası size verilen doğrulama bilgileri ile transfer zamanını beklemek ve uzman ekibimiz tarafından karşılanarak transfer işlemlerinizin tamamlanmasını beklemek olacaktır. 

 

 

Etiketler

29.03.2015 11:20:30
Geri Gel