Airport Transferim

HAVALİMANI TRANSFERİ, YOLCULUKLARINIZI DAHA KONFORLU HALE GETİREN BİR UYGULAMADIR

HAVALİMANI TRANSFERİ, YOLCULUKLARINIZI DAHA KONFORLU HALE GETİREN BİR UYGULAMADIR

             Sık uçak yolculuğu yapan ve gidecekleri yerlerin havaalanına uzak olması durumunda kişinin en çok ihtiyaç duyacağı uygulamalardan biri havalimanı transfer uygulamalarıdır. Yılda belki en fazla bir ya da iki kez uçağa binen bir insan için bu uygulamalar çok fazla bir şey ifade etmiyor olabilir ancak özellikle işi gereği yurtiçi ya da yurtdışı şehirlerine sık seyahat edenlerin adeta zamandan kazanmasını sağlayan bir uygulamadır.

             Sadece iş için seyahat edenler olarak genellememek lazım aslında, tatil için bir başka şehre gittiğinizi düşünün ve konaklayacağınız otelin havaalanına uzak olduğunu da, bu durumda ne yapacaksınız ya kendinizi havaalanının çıkışında bulunan taksilerden birine atacaksınız ki onlarda gideceğinizi adresi bilmiyor ise, işiniz çok daha zor, hem daha çok yorulacaksınız hem de ekonomik açıdan bütçenizi bile zorlayabilir. Böyle durumlarla karşılaşmamanız adına Airport transferim firması ile iletişime geçebilirsiniz Çünkü onlar bu işi son derece profesyonelce ve titizlikle yapan havaalanı transferi ile ilgilenen bir firmadır. Bu konuda işin kurallarını a'dan z'ye iyi bilen ve uygulayan firma müşterilerine sunduğu hizmet anlayışını her geçen gün daha da geliştirmektedir.  Çünkü havalimanı transfer işlemleri son derece ciddiye alınması gereken işlemlerdir.

            Firma ile irtibata geçtiğiniz zaman onlara hangi tarih ve saatte seyahat edeceğinizi ve uçağınızın iniş saatini bildirmeniz yeterli olacaktır. Onlar zaten her ihtimali göz önünde bulundurarak bir iş planı hazırlayacaklardır. Yani uçağı rötar yapma riskine karşı her zaman hazırlıklılardır. Havalimanında uçuş panolarından havalimanı yetkilileri tarafından paylaşıldığı sürece uçuş hareketleri mutlaka takip edilmektedir. Bu transfer işlemlerinde çok seyrek olsa da zaman zaman aksaklıklar yaşanabiliyor.

            Örneğin uçağınız rötar yaptıysa ve uçuşunuzla ilgili olan değişiklikler ve her türlü ayrıntılar havalimanı yetkilileri tarafından uçuş panosunda paylaşılmadığı sürece firma tarafından da anbean takip edilemediği için siz havalimanından çıktığınız anda sizi bekleyen aracınızı göremiyor olabiliyorsunuz. Böyle durumlar içinde müşterilerini asla mağdur etmeyen firma önceden kendilerine onları karşılayacak olan şoförün adını ve iletişim bilgilerini bildirdiği için anında şoförü arayarak bilgi alabilirler. Aceleniz olabilir bir yere yetişmeniz gerekebilir v.s. gibi durumlarda zor anlar yaşamamanız için havaalanlarında uygulanan transfer işlemlerini mutlaka değerlendirmelisiniz.

                 Belki saatler süren ya da aksiliklerle ve rötarlarla dolu bir yolculuk geçirmiş olabilirsiniz. Bunun üzerine birde havaalanından çıktığınız anda sizi karşılayarak kimse yoksa taksiye binmek ya da bir şekilde gideceğiniz noktaya ulaşmaya çalışacaksınız. Birde ilk kez geldiğiniz bir şehirde iseniz ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğiniz bilmiyorsanız havalimanı transfer uygulaması tam da size göre demektir. Havaalanından çıktığınız andan itibaren sizi bekleyen bir araç ve bir şoför ile gideceğiniz noktaya varabilir hatta size tahsis edilen konforlu ve rahat aracın içinde bu kısa yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Firmanın sürekli yenilenen modellerden oluşan araç filolarını bünyesinde bulundurması ile birlikte, bakımları da düzenli olarak yapıldığından aracı güvenliğinden hiçbir şüpheniz olmasın. Araç ile birlikte size yollara hakim, bölgeyi iyi tanıyan tecrübeli olan bir şoför de tahsis edilmektedir. Dolayısıyla sadece kendiniz değil aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte de size tahsis edilen transfer aracını gönül rahatlığı ile kullanabilir, belki de yaptığınız seyahatinizin en konforlu dakikalarını yaşayabilirsiniz.

            Nasıl ki artık havayolu taşımacılığına olan bakış açısı değiştiyse ve güvenli olduğuna olan inanç arttıysa, havalimanlarında uygulanan transfer işlemlerine olan güvende bu işi yapan firmaların kalitesi doğrultusunda artarak devam etmekte.

Etiketler

09.01.2015 09:16:36
Geri Gel