Airport Transferim

Havalimanı Transferinde Doğru Adres

Havalimanı Transferinde Doğru Adres

Havalimanı transferi yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde havalimanında gerekli olan bir hizmettir. Havalimanından şehir içinde başka bir adrese transfer edilme işlemidir.  https://www.airporttransferim.com firması havalimanından müşterilerini karşılamaktadır. Zamanında müşterilerini havalimanında karşılayarak onların herhangi bir yolculuk sorunuyla karşılaşmadan istedikleri adrese götürmektedir.
 

    Yolculuk güvenliği ön planda tutularak güvenli bir şekilde stressiz bir şekilde yolculuk yapılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı transfer işlemi için daha önceden rezervasyon yapılmaktadır. Ancak rezervasyon yapılmadan arayan müşterilerine kısa sürede çözümler getirerek en uygun araçla hizmet etmektedir. Çocuklu müşterilerin talebi üzerine çocuk koltuğu getirilmektedir. Teknolojiyi sürekli takip eden firmanı araçları son teknolojiyle donatılmıştır. Araçlar son model donanımlara sahiptir.
  

  Klima, navigasyon, müzik sistemi ve diğer donanımlar mevcuttur. Sabiha gökçen havalimanı transfer dışında Atatürk havalimanı transfer işlemi de yapılmaktadır. Geniş bir araç potansiyeli sahip olan firma istenilen arabayı hizmete sunmaktadır. Araçların bagajları yeterince büyük olduğu için bavullar için yeterince yer mevcuttur. Araçlar otomobil vito minibüs otobüs şeklinde olabilmektedir. Müşterilerin isteği üzerine gerekli araçla hizmet verilmektedir.
     Araçların hepsi lüks araç özelliğine sahiptir. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren firma şimdiye kadar birçok yolcu taşımıştır. Sabiha Gökçen havalimanı transfer işi için gelen personel zamanında önce müşterisini karşılamaya giderek hiçbir aksaklık olmaması için gayret göstermektedir. Ayrıca İşinde uzman ekibiyle hizmet veren firma personeli müşterisinin isteklerine göre hizmet vermektedir. Firma uygun fiyat politikası güden firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

    Gerek araçlarının kalitesi gerekse uzman personeliyle kaliteli hizmetten ödün vermemektedir. Müşteri hizmetleri servisi ise müşterilerinin soru ve sorunlarına çözüm getirmek amacıyla hizmet vermektedir. Firmanın internet sitesinde araçların özellikleri konusunda detaylı bilgi edinmek mümkündür. Müşterilerine istek ve beklentilerine göre hizmet veren firma özel hizmet vermektedir.
     Müşterilerinin isteği üzerine özel şoförlük hizmeti verilmektedir. Bu sayede müşterinin prestiji sağlanmaktadır. Lüks araçlarla müşteri istenilen adresten alınarak başka bir yer transferi sağlanmaktadır. Gece aktivitelerinde veya gündüz iş nedeniyle gerekli araç ihtiyacı karşılanmaktadır. Havalimanından yapılan transfer ile müşteri otopark trafik gibi sorunlarla karşılamadan stres yaşamadan yolculuğun keyfini çıkarmaktadır. Araç sayısı çok fazladır ve müşterilerine özenle hizmet vermektedir. 

 

Etiketler

09.03.2015 09:11:39
Geri Gel