Airport Transferim

Havalimanı Transferinde Güvenilir Çözüm

Havalimanı Transferinde Güvenilir Çözüm

            Menşei İstanbul olan Şahinoğlu Group yıllardır verdiği profesyonel hizmetlerle transfer alanında kendini kanıtlamış bir firmadır. Profesyonelliğin getirdiği özelliklerle gerek araç kalitesini gerekse müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma bugün gözde isimlerden biri haline gelmiştir. Her türlü fuar, iş gezisi ya da tatil amaçlı faaliyetlerde size son derece teknolojik araçlarla hizmet vermektedir. Şehre gelindiği anda en başta gelen sıkıntılardan birisi de araç bulmaktır.

            Havalimanı transfer konusunda verdiği hizmetle bu sıkıntıdan kurtuluş olursunuz. Size sunulan aracımız eşliğinde sadece işinize odaklanır ve vaktinizi en verimli şekilde kullanmış olursunuz. Firmamız ayrıca bilet alımı, vize işlemleri, hac ziyaretleri, kültür ve şehir turları alanında da hizmet vermektedir. Zengin bir araç filosuna sahip olan firma size transfer konusunda da oldukça geniş bir seçenek sunar. İster otomobil, minibüs isterse otobüs, Mercedes Vito seçenekleriyle ihtiyacınıza uygun olan aracı seçmeniz mümkündür. Firma kongre ya da çeşitli toplantı organizasyonlarında da size çözüm üretmek için yanınızdadır.

            İster herhangi bir iş toplantısı için istenilen mekânı bulma konusunda ister bir organizasyonun tüm gereklilikleri için yapılması gerekenleri düzene koyma konusunda sizin yanınızdadır. Uzman bir rehber aracılığıyla düzenlenen şehir ve kültür turları kapsamında da kişilere müthiş bir gezi keyfi yaşatmak amaçlanmaktadır. Umre ziyaretleri için gerek gidiş-dönüşte gerekse vize işlemlerinde müşterilere her daim yardımcı olunur ve onların konforlu ve güvenilir bir şekilde umre ziyareti yapmaları sağlanmış olur. Vize işlemlerinde sunmuş olduğu hizmetle sizin değerli vaktiniz boşa harcanmamış olur.

            Dakikliği ve müşteriye verilen özeni her dakika size hatırlatan araç filosuyla havalimanı transfer için bu firmayı seçmekten siz de keyif alacaksınız. Tek yapmanız gereken rezervasyonunuz sırasında uçuş biniş ve iniş saatlerinizi bildirmeniz olacaktır. Uçaktan indiğinizde ise oldukça güvenilir, konforlu ve yüksek kaliteli bir araçla yolculuğunuz başlamış olacaktır. Havalimanı transferi özellikle iş adamları için oldukça önemli bir hizmettir. İş adamları için istenilen zamanda bir yerde olmak mühim bir konudur. Bu nedenle tüm aksiliklerden ve zaman kaybından kurtulmak için profesyonel bir firma ile çalışmak işleri oldukça kolaylaştıracaktır.

            Özellikle şehre yabancı olanlar için bu konu daha da hassas bir hal alabilmektedir. Kimi zaman yabancı müşteriler dertlerini anlatmak sıkıntı çekebilirler. Bu nedenle havalimanı transfer konusunda seçici ve özenli davranmanız sizin yararınıza olacaktır. Seçim yapmadan evvel firmanın sahip olduğu referanslara, hangi araç kalitesi ile çalıştığına bakmak doğru bir seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır. Günümüzde güvenilir bir firma için olmazsa olmazlardan biri de kaliteli bir web sitesine sahip olmaktır. http://www.airporttransferim.com/ adresinden firmanın sunduğu her hizmet hakkında bilgi sahibi olabilir, sunduğu araç seçeneklerini inceleyebilir, kullanım şartlarını okuyabilir hatta referansları da gözlemleyebilirsiniz.

            Ayrıca firma son dakika çıkan iş gezileri için de oldukça çözüm odaklı çalışmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken müşteri hizmetleri aranarak uygun araç olup olmadığının sorulmasıdır. Rezervasyon yapmadan da acil durumlar için araç bulma konusunda yardımcı olunmaktadır. Rezervasyon yapılması genel olarak tavsiye edilen bir durumdur lakin bazı acil durumlarda hızlı çözümler gerekmektedir. Rezervasyonunu iptal ettirmek isteyen müşteriler için de kolaylık sağlanmaktadır. Sitede belirtilen koşullar içerisinde önceden yapılan rezervasyon iptali mümkün olabilmektedir.

            Bunun dışında transfer için bizi seçen müşterileri havalimanında isim kartlarıyla bekleyen ekipten birileri mutlaka olacaktır. Uçağınız indiği andan itibaren kaliteli bir hizmet sizin için başlamış olacaktır. Yüksek teknolojiye olan ilgisi ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan anlayışıyla bugün birçok müşteri tarafından gözde bir firma haline gelmiştir.

Etiketler

29.01.2015 09:34:23
Geri Gel