Airport Transferim

Havalimanı Transferinde Kalite ve Konforun Adı

Havalimanı Transferinde Kalite ve Konforun Adı

             Biliyoruz ki Atatürk Havaalanında bu tür hizmetler 20 senedir vardı. Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer hizmetini en başından beri sağlayan firmalardan birinden bahsedeceğim. Çok kaliteli bir hizmet veren bir firma. Uzman bir ekibe sahip, konforlu araçlarıyla havalimanında indiğiniz noktadan gideceğiniz noktaya trafik sıkıntısı yaşamadan ve yorulmadan varabiliyorsunuz. İstanbul trafik ve park anlamında çok zor bir şehir. Bu sebeple artık herkes araba kiralamaktansa varacağı otele veya lokasyona bu tür transfer hizmeti seçiyor.

             Sabiha Gökçen Havalimanı transfer hizmeti İstanbul'a iş seyahati sebebiyle gelmiş olanlar için kesinlikle gerekli çünkü ulaşılması zor bir havalimanı diyeceğim ve genelde iş toplantılarının olduğu yerler oteller ve fuarlar Avrupa yakasında oluyor bundan dolayı araba kiralama hizmeti almak da pek mantıklı olmuyor. Bu hizmeti en kaliteli ve konforlu bir şekilde almak isterseniz; http://www.airporttransferim.com/. Siteye girdiğinizde kolayca ne istediğinize yönlendiriliyorsunuz. Sadece havalimanı transfer değil kişiye özel çözümler, liman transferi ve grup transferi hizmetleri ile ilgili bilgi alabiliyorsunuz.

            Kişiye özel transferde, evimizden veya otelimizden bizi alıyorlar, gündüz veya gece organizasyonlarına ulaştırıyorlar, sonrasında gelip tekrar bırakıyorlar. Özellikle gece organizasyonlarında alkol tüketildiğinden kendi arabamızı kullanmamız imkânsız bir hal aldığından taksi kullanıyoruz ve bu da bizi rahatsız hissettirebiliyor. Bu nedenle Sabiha Gökçen Havalimanı transfer deneyimini ilk organizasyonumda yaşamak istiyorum. Bir de liman transferi var, yat tutkunlarımız bilir, yat dümenini tuttuktan sonra bir daha arabanızın direksiyonunu tutasınız gelmiyor. İşte bunun için tasarlanmış bir hizmet, yat limanından alıyor ve gitmek istediğiniz yere uzman ekibi ve konforlu araçlarıyla ulaştırıyor.

             İstanbul'un bence Atatürk Havalimanı'ndan daha kullanışlı, konforlu ve modern olan Sabiha Gökçen Havalimanı transfer için araç seçimini, yukarıda adresi verilen web sitesinden yapabiliyorsunuz. İster binek araç isterseniz de minibüs tarzı araçlar mevcut. İsterseniz üst segment araçlarda portföyde mevcut bulunmakta. Son 10 yılda ülkemizde hemen hemen tüm havalimanları yenilenmiş ve bence aralarından en iyisi olan Sabiha Gökçen Havalimanı hak ettiği değere daha yeni yeni ulaşmıştır. Yurtdışına sürekli seyahat edenler daha iyi anlar İstanbul mecburi bir istasyondur ve bu istasyon bazen aktarma seferlerinde konaklama da gerektirebilir.

            İşte böyle durumlarda da hemen bu siteye girip, telefondan internet kullanmıyorsanız da bizlere iletişim numaralarından da hizmet verebiliyorlar, bir şekilde ulaşıp transfer isteğinde bulunuyoruz. Tabi bu uygulamadan önce rezervasyon yapmamız çok daha mantıklı olacaktır. Sürekli çalıştığı referanslardan da ne kadar kaliteli hizmet verdiği anlaşılmaktadır. Rezervasyonu en az 8 saat önce yapılması tavsiye edilmektedir. Özel transfer talebinde bulunmak isterseniz mutlaka önceden söylemeniz gerekiyor. Mesela çocukları 16 yaş altı tek başına transfer teklifini kabul etmiyorlar. Evcil hayvanlarımızı kafesinde güvenli bir şekilde olduğu sürece kabul ediyorlar.

            Ödeme çeşitlerine gelince kredi kartı veya nakit ödeme yapabiliyorsunuz. Hatta nakit ödemeyi rezervasyon sırasında yapabilirsiniz, isterseniz ücretinizi rezervasyon sırasında kredi kartınızdan mail order yoluyla da yapabilirsiniz. Sadece telefon veya internetten değil isterseniz, Zeytinburnu'nda merkez ofisleri de mevcut, Bahçelievler de de şubeleri var. Faaliyetler sadece bunlarla kalmamakta, hac Umre Organizasyonu, Kültür Turları, Şehir içi turlar, Vize işlemleri yazılım ve AR-GE faaliyetlerin de hizmetini vermektedir. Grup markalarını web sitesinden inceleyebilirsiniz. Ulaştırma bakanlığından D 1, D 2, B 2 yetki belgelerini almış olan firma aynı zamanda TURSAB üyesidir. Güven vermesinin kaynağının bir kısmı sadece bunlar, tanıştıktan sonra o güveni, huzur ve konforu fazlasıyla hissedeceksiniz ve asla vazgeçemeyeceksiniz.

Etiketler

28.01.2015 14:06:38
Geri Gel