Airport Transferim

Havalimanı Transferinde Öncü Kuruluş

Havalimanı Transferinde Öncü Kuruluş

     Turizm sektöründe taşımacılık alanında gelişmeler olmaktadır. Bu taşımacılık turizm sektörünün önemli bir bölümüdür. Turizm sektöründe hizmet veren firmalar taşımacılık alanında da kendini göstermektedir. Firmalar arasında rekabet ortamı vardır. Burada en kaliteli hizmeti veren şirket bir adım öne geçmektedir. İşini disiplinli yaparak kaliteli hizmet veren firmalar kendini tanıtarak müşteri potansiyeli artmaktadır. 
     Şahinoğlu grup turizm sektöründe hizmet vermektedir ve 1990lı yıllardan beri bu sektörde hizmet vererek varlığını kanıtlamış ve her geçen gün büyüme ve gelişme göstermiştir. www.airporttransferim.com adlı sitesi bulunan bu firma turizm sektöründe taşımacılık alanında kendini göstermektedir. Transfer ve turizm taşımacılığı, uçak bilet rezervasyonu, otel rezervasyonları, şehir içi turlar, kültür turları, incoming, outgoing, toplantı kongre organizasyonları ve incentive alanlarında faaliyet göstererek müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. İşini disiplinle yapan ekibiyle uyum içinde çalışarak birbirleriyle irtibat halinde müşterilerinin istek ve beklentilerine uygun hizmeti en kısa sürede verme amacı gütmektedir. 
    Müşterilerine en akılcı çözümler sunmaktadır. Kendi faaliyet alanlarında kesinlikle en iyi alternatifleri yaratmaktadır. En iyi hizmet verdiği alanlardan biri olan Atatürk Havalimanı Transfer konusunda başka bir firmayı araştırmaya gerek yoktur. Güvenli bir şekilde müşterilerinin transferini yapar. Müşterilerine misafir felsefesiyle yaklaşan firma her konuda yardımcı olmaya çalışmaktadır. Müşterilerinin park yeri ve diğer sorunlarla ilgilenmesine ve yorulmasına engel olarak transferi gerçekleştirmektedir. Araçlarının kalitesi ve uzun yıllardır yaptığı transferlerle taşıdığı insan adedi referansı olmuştur. 
    Uçak yolculuğu biten ve havaalanından gitmek istediği yere gitmek için araç temin etmek zorundadır. Bu firma Atatürk Havalimanı transfer konusunda hizmet vererek müşterilerini kesinlikle mağdur etmez. Randevuda belirtilen saatte müşterisini havalimanında isim yazılı tabelasıyla karşılar ve başka hiçbir şeyle uğraşmasına gerek kalmadan ve yorulmadan stres yaşamadan ulaşmak istediği hedefe varmasını sağlamaktadır. Özellikle İstanbul’u bilmeyen turistler için eğer transfer konusunu organize etmeden yola çıkmışlarsa oldukça sayıda aksaklıkla karşılaşmaları mümkündür. 
    İyi olmayan bir hizmet karşılığında çok para vermek zorunda kalmamak için bu firmayla irtibata geçmek en akılcı çözüm olmaktadır. Müşterilerinin güvenli bir şekilde ulaşmak istedikleri yere gitmesini sağlayarak araçlarıyla onların hizmetindedir. Araçları oldukça kaliteli ve son modeldir, içlerinde her teknolojik donanımları bulunmaktadır. Size kendinizi özel hissettiren bir transfer gerçekleştirilmesi için gayret gösterilmektedir. Transfere çok para harcamadan bu firmanın farkından faydalanabilir. 
    İstanbul’da transferi bir sorun olmaktan çıkarak firma daha önce randevu almayan müşterilerine ekibiyle uyum halinde iletişimde bulunarak mümkün olan kısa zamanda en uygun araçla hizmet vermek için gayret gösterir, müşterisini asla geri çevirmez. İnternet sitesinde randevu sistemi bulunmaktadır. Buradan Atatürk havalimanı transfer için zamanı belirleyerek randevu almak mevcuttur, isterseniz karşılama yapılır, istemezseniz karşılama yapılmadan transfer hizmeti verilmektedir. Kişi sayısına göre ve müşterilerinin tercihlerine göre araba tahsis edilmektedir. 
    Müşterilerine sıcak ve güler yüzlü hizmet vererek onların yolculuk stresini üzerlerinden atarak mutlu bir transfer farkı yaşamaları için uğraşmaktadırlar. Ayrıca müşteri hizmetleri servisinden de telefonla bilgi verilmektedir. Rezervasyonun en geç sekiz saat içinde yapılması işlerin aksamaması için iyi bir süredir. İstanbul trafiği göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer rezervasyon iptal edilmek isteniyorsa bunun için Avrupa yakasından iki, Anadolu yakası için ise üç saat önceden haber vermek gerekmektedir. Firmanın transfer elemanları uçağın iniş saatinde orada bulunurlar ve telefonla müşterilerine ulaşırlar aynı zamanda isimleri yazılı olan kartla da beklemektedirler. Eşyaların araca yüklenmesine yardımcı olmaktadırlar. Küçük çocukların olduğu daha önce belirtilirse bebek koltuğu getirilmektedir. Bagaj için gerekli alan mevcuttur.

 

Etiketler

25.01.2015 12:14:48
Geri Gel