Airport Transferim

Havalimanına Erken Ulaşmak

Havalimanına Erken Ulaşmak

Transfer işleminizin sorunsuz gerçekleşmesi için firmamız gibi profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekmektedir. Öyle ki İstanbul gibi büyük bir şehirde hava alanına ulaşmak için kendi imkânlarınızı kullanmanız, ekstra pahalı ve zahmetli olabilir. Bu yüzden profesyonel hizmet sağlayan firmamız ile iletişime geçerek sizin için en uygun aracı kiralayabilir ve böylece de sorunsuz bir transfer işlemi gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

    Transfer edilecek kişi sayısı ne kadar fazla olursa olsun, www.airporttransferim.com olarak sizler için mutlaka bir çözüm önerimiz var. Bu yüzden yapmanız gereken çeşitli seyahat bilgilerinizi girerek sizler için o gün ve saatte araç ayarlamamızı sağlamanız olacaktır. Siz de firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanmak, hem de son model araçlarımızla konforlu yolculuk yapmak için hemen rezervasyon formunu doldurun. Bu form sayesinde öncelikle gidiş dönüş ya da tek yön seçeneklerinden birini işaretlemelisiniz.

     Böylece hem gideceğiniz tarih için hem de dönüş yapacağınız tarih için ayrı ayrı araçlar temin ederek sizin sorunsuz seyahat etmenizi sağlayacağız. Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer için çift yön seçeneğini işaretlerseniz 2 ayrı tarih seçim kısmı açılacaktır. Bunun sol tarafta olanından gideceğiniz tarihi, sağ tarafta olandan ise dönüş yapacağınız tarihi seçmelisiniz. Tarih bölümlerinin yanında yer alan saat detayları da tam olarak ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. 

    Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer için eğer hava alanından bir yere uçuş yapacaksanız; sefer saatinden en az 1 saat kadar önce havalimanında hazır bulunmalısınız. Bu yüzden bize rezervasyon bilgilerinizi gönderirken siz, uçuş saatinizi yazın ve bizim gerekli kontrolleri yaptıktan sonra size belirttiğimiz saatte ya da ortak belirlenen bir zamanda buluşma noktalarında olunması gerektiğini unutmayınız. Sırasıyla sizden istenen tüm bilgileri doldurun ve böylece konforlu bir transfer işlemi gerçekleştirmek için firmamız sayesinde kendinize özel bir araç temin etme şansı yakalayın.
  

 Hava alanına gidiş yolunda her türlü gecikme ve çıkacak olası sorunlara karşı birkaç saat önceden yola çıkılması gerektiğini unutmayınız. Bu yüzden Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer işleminde saat bilgisini beraber belirlediğimiz bir zamanda ve uçuş saatinden tahminen birkaç saat öncesini seçerek her türlü ihtimali göz önünde bulundurup transferi sorunsuz gerçekleştireceğiz.

 

Etiketler

12.04.2015 17:28:23
Geri Gel